Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Şoförü Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile belediyelere memur ve personel alımları devam ediyor. İlköğretim mezunu itfaiye şoförü alımı yapılacak. İşte ilanın detayları.

Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Şoförü Alım İlanı Yayımlandı

Konya Büyükşehir Belediyesi kamu personeli alımı yapacak. İŞKUR Üzerinde yayımlanan ilana göre Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Kadın Erkek adaylar içerisinden 18 yaşını tamamamış KPSS şartı olmadan itfaiye Şoförü alımı yapılacak.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurum: Konya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dariesi Başkanlığı

Çalışma Şekli: Daimi / Deneme Süreli

İş Veren Statüsü: Kamu

Pozisyon Sayısı: 1

Alım Yapılacak Pozisyon: İtfaiye Şoförü

BAŞVURU ŞARTLARI:

1-En az İlköğretim  Okul Mezunu Olmak.

2-Kayseri İlinde  İkamet Etmek.

3-Askerlik Hizmetini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli  Olmak.

4-Başvuruda bulunacak adayların,yeni sürücü kimlik belgesi (B-BE-C1-C1E-C-CE-D1-D1E-D-DE) sahip olmak.Ancak sistemden başvuru esnasında "E" sürücü belgesi seçilerek kayıt yapılmalıdır.

5- Eski hükümlü olanlardan,Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düze ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, cinsel saldırı veya çocuğun cinsel istismarı suçlarından mahkum olmamak  şartıyla; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezası alan ya da ceza süresine bakılmaksızın zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama ve kaçakçılık suçlarından hüküm giyenlerden cezasını tamamlayanlar, cezası ertelenenler , koşullu salıverilenler, denetimli serbestlikten yararlananlardan   "eski hükümlü belgesi" ile durumlarını belgelendirmeleri gerekmektedir.

TMY (Terörle Mücadelede Yaralananlardan) 1111 sayılı Askerlik Kanunu veya 1076 sayılı Yedek Subaylar Kanunu kapsamına giren ve zorunlu askerlik hizmetini (erbaş/er veya yedek subay/yedek astsubay) yaparken 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanununun 21'inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananlar durumlarını "sağlık raporu ve terörle mücadelede yaralandığını gösteren komutanlık yazısı" ile belgelendirmeleri gerekmektedir.

BAŞVURULAR:

Konya Büyükşehir Belediyesi itfaiye Şoförü alımı için adaylar başvurularına 13 Ağustos 2020 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 17 Ağustos 2020 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden İş İlan No (00005626506) ile yapılacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 2 yıl Önce

Konya büyükşehir belediyesi alım yapıyor ama kayseri ilin de ikamet istiyor