Kıyı Emniyeti Ön Lisans Mezunu Memur ( Büro Personeli ) Alımında Değişiklik Yaptı!

Resmi Gazete'de Yayımlanan ilana göre kıyı emniyeti genel müdürlüğü bünyesine alımını yapacağı büro memuru kadrosunda değişiklik yapıldı. İşte eklenen o şart.

Kıyı Emniyeti Ön Lisans Mezunu Memur ( Büro Personeli ) Alımında Değişiklik Yaptı!

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 11 Mayıs 2020 tarihinde yayımladığı ilan ile bünyesine İŞKUR aracılığı ile 112 memur alımı ve personel alımı yapacağını bildirmişti.İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilanın detaylarını dün aktarmıştık. Ancak 12 Mayıs 2020 tarihinde yayımlanmış olan resmi gazete duyurusuna göre bir kadro için ilanda değişiklik yapıldı.

BÜRO MEMURU KADROSUNDA DEĞİŞİKLİK YAPILDI!

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bünyesinde alımını yapacağı Memur ( Büro Personeli ) kadrosu için bazı değişiklikler yaptı. Resmi Gazete'de yayımlanan duyuru ile adaylara sunuldu. İşte Resmi Gazete Duyurusu ve yapılan değişiklik.

"11.05.2020 tarihli ve 31124 sayılı Resmi Gazete’de aslına uygun olarak yayımlanan personel alım ilanımızın 6’ncı sırasında yer alan 3 kişilik mükerrerlik sebebiyle münhasıran bu ilanımız aşağıda belirtildiği şekilde revize edilmiştir."

EĞİTİM ŞARTI:

Meslek yüksekokulların maliye, muhasebe, muhasebe ve vergi uygulamaları, bankacılık, bankacılık ve sigortacılık, bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe ve finans, bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulamaları, finans, finans ve muhasebe, işletme-muhasebe bölümlerinden birinden önlisans düzeyinde mezun olmak.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI:

- Muhasebe alanında asgari 1 yıl iş tecrübesine sahip olmak ve bunu işyerinden alacağı hizmet belgesi ve sosyal güvenlik kurumu hizmet dökümü ile belgelemek

-  Konusu ile ilgili mevzuatlara hakim olmak.

- Analitik düşünebilen, çözüm odaklı olmak ve sorumluluk alabilmek.

- Vergi ve sosyal güvenlik mevzuatına hakim olmak.

 - Ms Office programlarını bilmek.

- İŞKUR’da ilan edilen iş gücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak

- Başvuru yapan adaylardan sınav (yazılı veya sözlü yöntemlerinden biri veya ikisi kullanarak yapılacak) sonucunda işe yerleştirmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, prim, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır. Aksi halde adayların 3 aylık deneme süresi içerisinde hizmet akdini sonlandırma hakkı bulunmaktadır.

- Bu kapsamda işe başlayacak aday Kuruluşun öngördüğü yerde çalışmaya muvafakat vermiş sayılır.

- Alım süreci ile ilgili tüm duyurular; Kuruluş web sayfası duyurular bölümünden yapılacak olup, ayrıca adreslere başka tebligat yapılmayacaktır.

YORUM EKLE