Karayolları Genel Müdürlüğü İŞKUR İle 12. Bölge Müdürlüğü İşçi Alımı İlanı Yapacak

Karayolları Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden işçi alımı yapacağını bildirdi. Lise mezunu Engelli İşçi alımı yapılacak. KGM İşçi Alımı şartları haberde.

Karayolları Genel Müdürlüğü İŞKUR İle 12. Bölge Müdürlüğü İşçi Alımı İlanı Yapacak

İŞKUR 19 Nisan 2022 tarihli işçi alımı ilanları geldi. Az Önce Yayımlanmış olan ilana göre Karayolları Genel Müdürlüğü 12. Bölge Müdürlüğünde eksikliğini karşılamak üzere İşçi alımı yapacağını paylaştı. KGM İşçi alımları Ağrı ilinde gerçekleştirilecek olup sadece Engelli adaylar başvuru yapabilecek. Peki adaylardan aranan başvuru şartları nelerdir? Nasıl Başvuru yapılacak?

Kamu İşçi Alımı Detayları Nelerdir?

Alım Yapacak Kurum: Karayolları Genel Müdürlüğü 12. Bölge Müdürlüğü

Çalışma Şekli: Daimi / Deneme Süreli

İşveren Statüsü: Kamu

Alım Yapılacak Kadro: Beden İşçisi ( Genel )

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Engelli İşçi alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar öncelikle Engelli olduğunu gösterir belgeye sahip olmaları ve İŞKUR'a Engelli kaydı olması gereklidir. Genel Başvuru şartları ise,

T.C. vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, 18 yaşını tamamlamış be 35 yaşından büyük olmamak, Kamusal haklarından mahrum bırakılmamış olmak, Görevine engel olabilecek herhangi bir engeli olmamak, Askerlik ile ilişiği olmamak" gibi nitelikler aranacak.

Başvurular İŞKUR'da Başladı!

KGM İşçi alımı başvıuru süreci İŞKUR'da başladı. 19 Nisan 2022 tarihi ile başlamış olan başvurular 6 gün sürecek olup en geç 25 Nisan 2022 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular sadece " https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx " adresi üzerinden İş İlan No (00006727439) ile gerçekleştirilecektir.

Karayolları 224 Personel Alımı Devam Ediyor!

Karayolları Genel Müdürlüğü KPSS Tercih kılavuzu ile bünyesine Ön lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden 224 kamu personeli alımı yapacak. Alımlar KPSS 2022/7 kapsamında yapılıyor. Başvuru şartları ve Tercih kılavuzları için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsinz.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2022, 01:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halis turan
Halis turan - 1 yıl Önce

El insaf be yıllardır tüm partilerin milletvekillerinin referanslarıyla kamuya işe alımları halen yapılıyor,yav Allahtan korkan müslümanlar bunları yapmalılar.yıllardır halen milyonlarca referansları olmayan üniversite mezunları halen işsiz oldukları bilinmiyormu yani,kamu kurumları referansları olanların dedelerinden mirasmı kaldı arkadaş.

osmancan
osmancan - 1 yıl Önce

yahu bitmedi bu engelli TMO mağdurları birazda sağlam adamlarinise alın engellileri ne yapacaksınız sağlam insanları alın az işiniz gücünüz dalavere

Hacı hüsrev
Hacı hüsrev - 1 yıl Önce

35 yaş üstünü öldürün gitsin yaşamaya ve çalışmaya hakları yok :)))

Emine uğur
Emine uğur - 1 yıl Önce

Osman bey engelli olmak eksiklikmi çalışma hakkı ise girme hakkı yokmu siz böyle söylerken asıl gerçek engelli sizsiniz bence ayıptır ya konuşurken biraz sözleri tartin sonra konuşun saçma sapan konuşmak için konuşmayın.

Serhat karacadağ
Serhat karacadağ - 1 yıl Önce

Fakiri fakir zengini zengin
Yapan devleten hayırmı gelir 11 senedir engelli raporu alamadim sağ bölgem felç sağlik kurulu hiç yardimci olmuyor devlet desen tamamen istihraatte Allah belalarini verir inşAllah

HACI AHMET DAĞAŞAN
HACI AHMET DAĞAŞAN - 1 yıl Önce

İş arıyorum Ankara da