Kamuya İlköğretim Mezunu Bahçıvan ve Temizlik Görevlisi Alınıyor!

İŞKUR üzerinden Kamu da çalıştırılmak üzere ilköğretim mezunu bahçıvan ve temizlik görevlisi alımı yapılacaktır. Alımlarla ilgili başvuru detayları haberimzidedir.

Kamuya İlköğretim Mezunu Bahçıvan ve Temizlik Görevlisi Alınıyor!

İŞKUR üzerinden 5 Ağustos 2020 tarihi itibari ile yayınlanan yeni ilanlarda farklı kurumlar bünyesinde görevlendirilmek üzere ilköğretim mezunu personel alımı yapılacağı açıklanmış olup ilgili alımlara ilişkin detaylar ile başvuru şartları haberin devamında yer almaktadır.

Sivas Vakıflar Müdürlüğü

Kurum tarafından 2 temizlik görevlisi alımı yapılacak olup adaylardan sağlanması istenen başvuru şartları şu şekildedir.

Türk vatandaşı olmak yada 2527 sayılı kanun ile iş yapmasına bir engeli olmamak, kamu haklarından yoksun olmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilgisi olmamak, muaf ya da tecilli olmak, herhangi bir sosyal güvencesi olmamak, emekli olmamak, yaşlılık aylığı almamak, TCK 3’üncü madde gereğince hüküm giymemiş olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, 18 ile 35 yaş arasında olmak, Sivas; Ulaş , Gölova , Doğanşar , Altınyayla/Sivas , Akıncılar , Zara , Yıldızeli , Şarkışla , Suşehri , Sivas Merkez , Koyulhisar , Kangal , İmranlı , Hafik , Gürün , Gemerek , Divriği ilçelerinin birinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

İlgili ilana başvurular online ya da şahsen İŞKUR aracılığı ile yapılacak olup adayların kura çekimi 13.08.2020 günü saat 10:00 da Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi konferans salonunda noter huzurunda yapılacaktır.Asil ve yedek adaylara ilişkin sonuçların yer aldığı liste Genel Müdürlüğün internet sitesi üzerinden paylaşılacaktır.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı

Üniversite bünyesinde yapılacak alımda Bahçe Bakım Elemanı (Park Bahçe ve Koruların Bakımı) alınacak olup adayların genel olarak genel alım şartlarının yanı sıra -Bitki Zararlıları ile Mücadele Sertifikası Sahibi Olmak,18-45 yaş aralığında Olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, Malatya Yazıhan, Kuluncak , Kale/Malatya , Doğanyol , Battalgazi , Yeşilyurt/Malatya , Pütürge , Malatya Merkez , Hekimhan , Doğanşehir , Darende , Arguvan , Arapgir , Akçadağ ilçelerinin birinde ikamet ediyor olmak başvuru şartlarını sağlaması gereklidir.Engelli personel alımı için ise engel raporunun en az yüzde 40 olması şartı aranmaktadır.

İlanlara başvuru yapmak için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

YORUM EKLE