Kamuya İlköğretim Mezunu 20 Personel Alınacak!

Kamuya İŞKUR üzerinden İlköğretim mezunu toplamda 20 personel alımı yapacaktır. Alımlarla ilgili başvuru detayları ve detaylarını sitemizde derledik.

Kamuya İlköğretim Mezunu 20 Personel Alınacak!

Kamu kurumlarına personel alımları ağustos ayının sonuna yaklaştığımız bu haftada da devam etmekte olup özellikle İŞKUR üzerinden yayınlanan son ilanlarda farklı kamu kurumları tarafından ilköğretim mezunu olmak üzere toplamda 20 personel alımı gerçekleştirileceği açıklanmıştır. Farklı kadrolarda gerçekleştirilecek olan alımlara ilişkin detaylar ve bilgiler ise haberimizin devamında yer almaktadır.

Bağlama Belediyesi

1 Greyder operatörü alımı yapacak olan kurum genel alım şartlarına ek olarak Merkez İlçesi ile Merkez İlçesine bağlı kasaba köylerinde ikamet etmiş olmak, İlköğretim mezunu olmak, 18-35 yaşları arasında olmak, G sınıfı Greyder Operatörü ehliyetine sahibi olmak, Psikoteknik ve SRC 2 SRC 4 belgelerine sahip olmak ve en az ilköğretim mezunu olmak şartlarının sağlanmasını istemektedir.

Sahil Güvenlik Komutanlığı

Komutanlık tarafından 1 engelli büro işçisi alımı için Türk vatandaşı olmak, 25 yaşını geçmemiş olmak, askerlikten muaf olmak, Samsun’da ikamet etmek, affa uğramış suçlardan mahkum olmamış olmak, kamusal haklardan yoksun olmamak, Engelli işçi alımına müracaat edecekler, tüm vücut fonksiyon kaybının en az %40 olduğunu gösterir belgeye sahip olmak,

1 gemi içi servis işçisi alımı için ise genel alım şartlarına ek olarak Samsun’da ikamet etmek, affa uğramış suçlardan mahkum olmamış olmak, mesleki eğitim veren liselerin gemi inşa, gemi yapımı, gemi donatımı, güverte, güverte-avlama, metal işleri ve eş değer bölümlerden mezun ya da bu alanlarda sertifikası olmak şartlarını aramaktadır.

Devlet Su İşleri

3 sondaj işçisi alımı için kurum genel alım şartları ve ayrıca Ağır ve Çok Tehlikeli İşlerde çalışmasına engel olacak bir hastalığının bulunmadığı, seyahat engeli olmaksızın arazi şartlarında çalışabilir olduğuna ilişkin rapora sahip olmak, askerlikle ilgisi olmamak, 18 ile 35 yaş aralığında olmak şartlarını aramaktadır.

G.O.Ü. İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı

Kurum tarafından 3 bulaşıkçı ve 4 beden işçisi alımı ve 5 temizlik görevlisi için adaylarıngenel alım şartlarına ek olarak En az İlköğretim mezunu ve 18-35 yaş arasında olmak, İlan tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olma, Adayın görevini yapmasına engel sağlık sorunu (ruhsal-fiziksel) olmaması şartları aranmaktadır.

Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu

1 çamaşırcı alımı için adayların genel alım şartları ve Gemlik’te İkamet Ettiğini Belgelendirmek, En az ilköğretim mezunu olmak, Adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair terhis belgesi veya muaf belgesi vermesi, Adayların Kırk beş (45) yaşını geçmemiş olması, MEB onaylı Hijyen Belgesine sahip olması özel şartları aranmaktadır.

İlanlar için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

YORUM EKLE