Kamu İşçi Adayları Dikkat! İŞKUR İle KPSS'siz 2405 Kamu İşçi Alımı Sona Eriyor!

Kamuya işçi alımı için hafta başında İŞKUR üzerinde ilan yayımlanmıştı. Farkı kadrolarda 2405 işçi alımı yapılacak. Henüz başvuru yapmayanların son şansı.

Kamu İşçi Adayları Dikkat! İŞKUR İle KPSS'siz 2405 Kamu İşçi Alımı Sona Eriyor!

Türkiye İş Kurumu yeni işçi alımı ilanlarını yayımlamaya devam ediyor. Bu kapdam 14 Haziran 2021 tarihi ile yayımlanmış olan 2405 kişilik işçi alımı için başvurularda sona geldik. Adaylar başvurularını en geç 18 Haziran 2021 tarihi ile sona erecek. Bu yönde henüz başvuru yapmamış olan adaylar için son şans. Bu yönde en az İlkokul mezunu işçi alımı yapılacak olup  adaylar aşağıdaki bilgileri inceleyerek başvuru yapabilecekler.

KAMUYA 2405 İŞÇİ ALIMI YAPILACAK!

İŞKUR ile en az ilkokul mezunu ve KPSS siz Personel Alımı ve İşçi Alımı ilanları yayımlanmıştı. Ancak başvurularda sona gelindi. Peki başvurusu ona eren kamu kurumları hangileri:

14 Haziran 2021 tarihi ile yayımlanan ilanlara göre,

  • Orman Genel Müdürlüğü,
  • Göç İdaresi Genel Müdürlüğü,
  • İstanbul Üniversitesi,
  • Öğretmenevi Müdürlüğü,
  • Battalgazi Sulama Birliği Başkanlığı,
  • Milli Savunma Bakanlığı,
  • Devlet Su İşleri,
  • Belediyeler,
  • Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü,

Alım yapılacak İşçi Kadroları ise, Temizlik Personeli, Diğer Fidanlık İşçileri Ve Bahçıvanlar, Orman İşçisi, Aşçı, İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı, Tornacı (Torna Tezgahı İşçisi), Buldozer (Dozer) Operatörü, Greyder Operatörü, Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü, Bilgisayar Programcısı, Doğal Gaz Tesisat Teknisyeni, Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri,Elektrikçi (Genel), Makine Bakımcı, Bulaşıkçı, Proses İşçisi, Büro İşçisi, Su Arıza İşçisi, Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı), Yangın İlk Müdahale İşçisi, 1 Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), Elektronik Su Sayaç Tamir İşçisi kadrolarında 2405 kamu işçisi alımı yapılacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlgili kurumların ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar en geç 18 Haziran 2021 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir. Bu kapsamda başvurular sadece " https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx " adresi üzerinden yapılacaktır. Adaylar başvurularını Elektronik ortamda yapacak. Ayrıca ilgili alımlar için KPSS şartı aranmıyor olup Kura çekimi yapılacaktır.

İLANLARIN DETAYLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2021, 23:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kubilay ERKALMA
Kubilay ERKALMA - 6 ay Önce

İşletme Mezunu 2/10/1986 Doğumlu

Muhittinşahin
Muhittinşahin - 5 ay Önce

İşarıyorum

ÖYS keretli
ÖYS keretli - 5 ay Önce

Sizlerle çalışmak istiyorum