İstanbul Üniversitesi ( İÜC) 65 Memur Personel Alımı Kadro Dağılımı! KPSS'li KPSS'siz

İstanbul Üniversitresi İŞKUR üzerinde farklı pozisyonlardan oluşan kadrosu ile 65 memur personel alımı yapacağını ilan etti. kadro Dağılımı ve Şartlar nedir?

İstanbul Üniversitesi ( İÜC) 65 Memur Personel Alımı Kadro Dağılımı! KPSS'li KPSS'siz

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile kamuya ilanlar yayımlandı. Yayımlanmış olan ilanlara göre İstanbul Üniversitresi cerrahpaşa ( İÜC ) bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için 65 kişilik memur personel alımı yapacağını ilan etti. Alım kadroları farklı olup haberimizin devmında kadro dağılımı ve başvuru şartları hakkında bilgi alabilirsiniz.

KADRO DAĞILIMI NEDİR?

İstanbul Üniversitresi Cerrahpaşa Biriminde görevlendirilmek üzere, 1 Kasap, 2 okul Öncesi Öğretmeni, 10 Güvenlik görevlisi, 1 Sıhhi tesisatçı, 4 Elektrik teknisyeni, 2 Diğer Telefon Ve Telgraf Tesisatçıları, 15 Büro memuru, 2 hayvan Bakıcısı, 1 Çoban/Sürü Yönetim Elemanı (Küçükbaş Hayvan), 3 bahçıvan ve 23 temizlik Görevlisi alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

 • Türk vatandaşı olma,
 • 18 yaşını tamamlamış olmak,
 •  İlan edilen işgücü taleplerinde belirtilen bölümlerden son başvuru tarihi itibariyle mezun olmak,
 • Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak,
 • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.
 • Yaptırılacak arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak,
 • Kamu Kurum ve Kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuata uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir,
 • Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürecinin her aşamasında red edilecektir.
 • Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uyulacak Usul Ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğe madde 16 'ya göre '' Kamu kurum ve kuruluşlara işe yerleştirilecek kişileri ; Kurum tarafından gönderilen listedeki adaylar arasında yapacağı sınav ile belirlenir. Ancak temizlik hizmetleri, güvenlik ve koruma hizmetleri, bakım ve onarım hizmetleri için yapılacak alımlarda sadece sözlü yöntem kullanılarak sınav yapılır.'' denildiğinden sözlü sınav sonucunda başarılı olmak,
 • Diğer hususlarda ilgili mevzuat / yönetmelik hükümlerine göre hareket edilir.

Ayrıca pozisyonuna göre adaylardan alım yapılacak kadroya göre ilgili bölümden mezun olmuş olmak ve 35 yaşından büyük olmamak şartları aranır.

BAŞVURULAR:

ilgili ilan İŞKUR üzerinde 08 Temmuz 2019 tarihi itibari ile yayımlanmasının ardından başvuruları başladı ve adaylar başvurularını en geç 12 temmuz 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden İşyer Ünvanı kısmında İ.Ü.C. GENEL SEKRETERLİK  yazarak ilanlara ulaşılıp başvuru yapılabilmektedir.

BELGE TESLİM TARİHİ VE YERİ

İŞKUR tarafından bildirilen nihai listede yer alan adaylar istenen belgeleri 17/07/2019 -19/07/2019 tarihleri arasında mesai bitimine kadar İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına(Üniversite Mah. Bağlariçi Cad No:7 Avcılar-İstanbul)  bizzat kendisi tarafından elden teslim etmeleri gerekmektedir. .

Evraklarını tam ve eksiksiz teslim ederek, Ön Güvenlik Ve Arşiv Araştırmasından geçen adaylar sözlü sınava dahil edilecektir. Evrak teslimi yapmayan veya eksik evrak teslim eden adaylar sözlü sınava dahil edilmeyecektir.

Posta,kargo veya kurye ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

GÖREVE BAŞLAMA İŞLEMLERİ

Göreve başlamaya hak kazanan adaylar Atamaya Yetkili Amirin Olur işlemleri sonucunda belirtilecek tarihte göreve başlayacaktır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz sayılacaktır.

İŞÇİ OLARAK BAŞVURACAK ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER

 1. Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu(//personel.istanbulc.edu.tr adresi duyurular sekmesinden indirilip Bilgisayar Ortamında doldurulacak).
 2. Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi
 3. 2 Adet Vesikalık fotoğraf.
 4. Adli Sicil Belgesi
 5. SGK’dan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığını almadığını gösterir belge.
 6. Askerlik durum belgesi(e devlet çıktısı kabül edilir)
 7. Diploma/Mezuniyet Belgesi aslı ve fotokopisi(İlkokul, ortaokul, lise, önlisans veya lisans).
 8. Güvenlik Görevlisi kadrosuna başvuranlar güvenlik görevlisi kartı aslı ve fotokopisi
 9. Büro Memuru(Genel) kadrosuna başvuranlar önlisans ve lisans mezunları 2018 yılı KPSS sonuç belgesi

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 01:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
douglasnebulus
douglasnebulus - 3 yıl Önce

hala evrak teslim edecekler açıklanmadı 17 - 19 temmuz tarihleri arasında evrak teslim edilecekti. 18 temmuz

isimsiz
isimsiz @douglasnebulus - 3 yıl Önce

açıklandı. bu linkten ulaşabilirsin : https://personel.istanbulc.edu.tr/tr/duyuru/istanbul-universitesi-cerrahpasa-rektorlugu-surekli-isci-alim-ilanina-is-kur-uze-490073004D00360066006B00410076006C00780073003100

erhan keskin
erhan keskin - 3 yıl Önce

lisans būro gorevlisi maası ne kadar acaba

Mehmet
Mehmet - 3 yıl Önce

Evrak teslimi 17-19 temmuz arasında olacaktı. Ama evrakları teslim almadılar, daha sonra teslim edilecek dendi. Evrakları teslim eden var mi acaba?

Can
Can - 3 yıl Önce

Alacaklarını aldılar da o yüzden mi milletin evraklarını almadılar

mehmet
mehmet - 3 yıl Önce

kimse cevap vermediğine göre herkes halinden memnun,işsiz bi tek ben varım.....