İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa 28 Personel Alım İlanı Yayımlandı! En Az Lise

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa rektörlüğü bünyesine farklı pozisyonlarda 28 kişilik kadro ile personel alımı yapacak. Peki kimler başvuru yapabilir?

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa 28 Personel Alım İlanı Yayımlandı! En Az Lise

Türkiye İş Kurumu aracılığı  ile İstanbul Üniversitesi bünyesinde bulunan persponel ihtiyacını karşılamak üzere farklı iki kadro ile cerrahpaşa rektörülüğüne personel alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda başvuru süreci başladı ve adaylar başvurularını bazu nitelikler dahilinde yapacaklar.

İLANIN DETAYLARI VE KADRO DAĞILIMI NEDİR?

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa rektörülüğündeki personel eksikliğini gidermek için 28 kişilik boş kadro ile kamu personeli alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda alımlar, Temizlik Perosneli ve Hasta ve Yaşlı Bakıcısı pozisyonlarında alım yapacağını bildirdi. Alımlar en az lise mezunu olan ve 30 yaşını doldurmamış olan adaylar için geçerli olacak. Ayrıca adaylardan KPSS şartı aranmayacak ve değerlendirmeler kura yolu ile yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

1-Türk vatandaşı olma,

2. 18 yaşını tamamlamış olmak, İŞKUR da ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen bölümlerden son başvuru tarihi itibariyle mezun olmak,

3- Türk Ceza Kanunun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

4- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.

5. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuata uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir,

6. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürecinin her aşamasında red edilecektir.

7. Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uyulacak Usul Ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğe madde 16 'ya göre '' Kamu kurum ve kuruluşlara işe yerleştirilecek kişileri ; Kurum tarafından gönderilen listedeki adaylar arasında yapacağı sınav ile belirlenir. Ancak temizlik hizmetleri, güvenlik ve koruma hizmetleri, bakım ve onarım hizmetleri için yapılacak alımlarda sadece sözlü yöntem kullanılarak sınav yapılır.'' denildiğinden sözlü sınav sonucunda başarılı olmak,

8- Diğer hususlarda ilgili mevzuat / yönetmelik hükümlerine göre hareket edilir.

9- Ortaöğretim ( Lise ve Dengi Okul ) mezunu olmak, 

KURA ÇEKİMİ YAPILACAK!

Başvuruda bulunacak olan adaylar 25 Şubat 2020 tarihi ile istanbul Üniversitesi Cerrahpaşa rektörlüğü resmi internet adresi üzerinde notere katılacak adaların isim listesi yayımlanacaktır. İlgili kura çekimi ise 27 Şubat 2020 tarihinde saat 10:30'da İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkesi kapalı spor salonunda (Üniversite Mah. Bağlariçi Cad No:7 Avcılar-İstanbul)yapılacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru süreci İŞKUR üzerinde başlamış olup en geç 24 Şubat 2002 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular Türkiye İş Kurumu resmi internet adresi üzerinde yapılacak. Bu yönde esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giriş yaparak İŞYERİ kısmına İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ yazarak ve ARA butonuna tıklayarak ilgili ilanlara ulaşabilirsiniz.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE