İŞKUR'da Devlet Hastanesine TYP Nisan Başvurusu Sona Eriyor!

Toplum Yararına Programı kapsamında Nisan TYP alım başvurusu 15 Nisan 2020 tarihinde bu gün sona erecek. Zonguldak Devlet Hastanesine 50 işçi alımı yapılacak. Başvuru şartı ve başvuru adresi haberde..

İŞKUR'da Devlet Hastanesine TYP Nisan Başvurusu Sona Eriyor!

Geçtiğimiz günlerde Toplum Yararı Programı kapsamında Nisan TYP ilanları açıklandı. Buna göre Çankırı Üniversitesi için alınacak olan temizlik görevlisi başvurularının tamamlanmasının ardından adaylar görevlerine başlayacaklar. Zonguldak Devlet Hastanesine alınacak olan 50 işçi alımı başvuruları da bu gün sona erecek. Başvurular sadece internet ortamından online olarak yapılacak. Başvuru şartı ve diğer detaylar şu şekilde olacak.

BAŞVURU ŞARTLARI;

18 yaşını doldurmuş olmak, 19 yaşından gün almış olmak, örgün bir eğitine devam etmiyor olmak, açık öğretim yolu ile eğitim görenler başvuru yapabilirler. Emekli ya da yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekmektedir. İŞKUR'a kayıtlı işsiz olmak istenilen diğer şartlardan bir tanesidir. Zonguldak merkezde ikamet eden adaylar başvuru yapabilirler.

Çalışanlara asgari ücret düzeyinde maaş verilecektir. 2 Mayıs 2020 tarihinde göre başlayacaklar. 178 gün istihdam edilerek, 28 Ekim 2020 tarihine kadar görevleri devam edecek. Liste yöntemi ile adaylar belirlenecek. Başvuranların gelir sosyal durumları vs gibi kriterler baz alınarak değerlendirilme yapılacaklar.

İlana erişmek için TIKLAYIN

MEB VE HASTANE TYP ÇALIŞANLARINA KADRO;

MEB ve hastanelerde çalışan TYP Kadrosundaki görevliler görev sürelerini tamamlanmasına 2 ay kaldığını ve kadro istediklerini aktarmaktalar. TYP'ye 2020'de kadro verilecek mi? Tüm detaylar için TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2020, 17:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdem
Erdem - 2 yıl Önce

Typ lilileri hiç kimse duymuyor arkadaşlar

Adem
Adem - 2 yıl Önce

Tek çare televizyona duyurmak

meade
meade - 2 yıl Önce

Finansal endişelerinizi bugün sonlandırın,Şimdi bu Tanrı korkusu yüzünden gülümseyebilirim $66,000, ve iki meslektaşım da bu adamdan zorluk çekmeden kredi aldı,Projeniz ve diğer krediler için gerçekten nakit kredi başvurusunda bulunuyorsanız yanlış kişiyi seçmemenizi tavsiye ederim.Bu mesajı yayınladım çünkü Daniel James bana mübarek ve mutlu hissettirdi.Arkadaşım aracılığıyla bu krediyi almama yardımcı olan bu dürüst ve cömert Tanrı korkusuyla tanışıyorum, Finansal yardıma ihtiyacınız var,Sıkışıp kaldın, Banka kredisine erişim yok, veya bir bankanın menfaatine sahip değil, yapınızı finanse etmeniz gerekiyor, emlak geliştirme, kendi işinizi yaratmak kişisel işinizi kurmak, gördün ve para kazanmalısın,kötü bir kredi veya fatura veya borç ödemek için paraya ihtiyacınız var,bu yüzden nazikçe iletişime geçmenizi tavsiye ederim. E-posta: swiftcreditplc@yahoo.com, Daha fazla bilgi için onunla iletişime geçin, açık ve dürüst olun

Mahmut 47
Mahmut 47 - 2 yıl Önce

Kadro istoyoruz