İŞKUR Üzerinden Kıyı Emniyeti 112 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır!

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlara göre Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü toplamda 112 kişilik kadro ile personel alacak. Nasıl Başvuru Yapılır?

İŞKUR Üzerinden Kıyı Emniyeti 112 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır!

Türkiye İş Kurumu haftanın personel alımı ilanlarını duyurdu. 11 Mayıs 2020 tarihi itibari ile yayımlanmış olan kamu personeli alımı ilanlarına göre Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü toplamda 112 kişilik kadro ile kamu personeli alacak.

İŞKUR ÜZERİNDE KADRO DAĞILIMI?

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü personel alımı için adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, İŞKUR kaydı bulunmak, herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak gibi nitelikler aranır.

Ayrıca her meslek için başvuru şartları farklı olup İŞKUR üzerinden inceleme yapailirsiniz.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak. https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giriş yapılarak İŞKUR kayt bilgileriniz ile sistem üzerinden Elektrıonik ortamda başvuru yapabilirsiniz. 

İlgili İŞKUR sayfasında İşyeri Ünvanı kısmında KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ yazarak ilanlara ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE