İŞKUR Üzerinden Belediyelere 30 Personel Alınıyor! İşte Detaylar

Kasım ayı sonlarına doğru yaklaşırken İŞKUR üzerinden belediyelere çeşitli kadrolarda 30 personel alımı yapılacaktır.Alımların detayları haberimizdedir.

İŞKUR Üzerinden Belediyelere 30 Personel Alınıyor! İşte Detaylar

Kasım ayının son haftasına girerken İŞKUR üzerinden de yeni ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. Bu ilanlar içerisinde kamu kurumu olan belediyelere ait ilanlar da yer almakta olup güncel ilanlarda 8 belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere toplamda 30 personel alımı gerçekleştirilecektir. Farklı kadrolarda yapılacak olan alımlarda, ilgili belediyeler ve ilanlara son başvuru tarihleri haberin devamında yer almaktadır.

Kadrolar ve Başvuru Şartları

Adaylardan ilana göre değişmekle birlikte en az ilköğretim mezunu adaylar da alınmaktadır. Aynı zamanda adayların ilanlarda yer alan en belirli yaş aralığını sağlama, ilgili güvenlik sertifikalarına sahip olma, ilana göre değişmekle birlikte ilanın yapıldığı ilde ikamet ediyor olma şartı ve erkekler için askerliğini tamamlamış olma şartları da bulunmaktadır.

Alım yapacak olan belediyeler ve kadrolar ise şu şekilde: Osmangazi Belediyesi 10 çöp toplama personeli, Tatlarin Belediyesi 1 iş makinesi operatörü, Koçarlı Belediyesi 2 temizlik görevlisi, Çüngüş Belediyesi 5 temizlik işçisi, Kapaklı Belediyesi 2 engelli beden işçisi, Kızılkaya Belediyesi 2 büro işçisi, Tire Belediyesi 2 bahçe bakım elemanı, Ayvacık Belediyesi 1 engelli temizlik işçisi alımı yapacaktır.

Nasıl Başvurulur?

İlgili kadrolar başvuruların ilanda yer alan evraklar ile birlikte şahsen belediyelere yapılması istenmekte olup posta ve diğer yöntemler ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İlgili ilanlara https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/ adresinden ulaşmak mümkündür.

YORUM EKLE