İŞKUR Üzerinde EGM İlköğretim Mezunu Büro İşçisi Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan ilana göre Emniyet Müdürlüğü bünyesine büro işçisi alımı yapacak. En az ilköğretim mezunu yapılacak alımlar için detaylar şöyledir.

İŞKUR Üzerinde EGM İlköğretim Mezunu Büro İşçisi Alım İlanı Yayımlandı

Günün ilanları yayımlanmaya deva ediyor. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan ilana göre en az ilköğretim mezunu Emniyet Müdürlüğü bünyesine işçi alımı yapacak. Alımlar Daimi olarak yapılacak. Peki başvuru şartları nedir? Kimler başvuru yapabilir?

İLANIN DETAYLARI:

İŞKUR ile gelen ilana göre Emniyet Müdürlüğü bünyesine sadece TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan) adaylar arasından 1 kişi alacak. İşte detaylar.

Alım Yapacak Kurum: Samsun Emniyet Müdürlüğü

İş Veren Türü: Kamu

Çalışma Şekli: Daimi / Tam Zamanlı

En az Öğrenim Seviyesi: İlköğretim

Alım Yapılacak Kadro: Borü İşçisi

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Samsun Emniyet Müdürlüğü bünyesine alımını yapacağı işçi adayından bazı nitelikler arıyor. Bu nitelikleri taşıyan adaylar başvuru yapacak. Ayrıca başvuru sonrasında adaylara Kura çekmi yapılarak değerlendirme yapılacak.

 • Türk vatandaşı olmak,
 • 18 – 35 yaş aralığında olmak,
 • Askerlikle ilişiği olmamak, (fiilen yapmış veya muaf)
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 • Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, cinsel taciz, cinsel istismar, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
 • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.
 • 657 DMK’nın 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevine devamlı yapmasına engel olabilecek  hastalığı bulunmamak,
 • Yaptırılacak arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmak.
 • Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir.
 • Diğer hususlarda ilgili mevzuat/yönetmelik hükümlerine göre hareket edilir.
 • Başvuru yaptığı Samsun ili sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.  

BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI

Samsun Emniyet Müdürlüğü Büro Personeli alımı için başvuru süreci ilanın yayım tarihi olan 24 Haziran 2020 tarihi itibari ile başladı. Adaylar başvurularını sadece Türkiye İş Kurumu aracılığı ile gerçekleştirecekler. Bu yönde iş ilanı numarası ise 00005551804 şeklindedir. İlgili numara ile İŞKUR ilanına ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE