İŞKUR 21-25 Ekim Kamu Personeli Alımları: TEMSAN, TTK, DKK, MEB, DSİ

İŞKUR aracılığı ile haftanın personel alımı ilanları yayımlandı. Farklı kurumlar tarafından çok sayıda kamu personeli alımı yapılacak. işte detaylar.

İŞKUR 21-25 Ekim Kamu Personeli Alımları: TEMSAN, TTK, DKK, MEB, DSİ

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile gelmiş olan ilanlara göre kamuya çok sayıda personel kadrosu ile kamu personeli alımı yapılacağı belirtildi. Bu kapsamda alımlar İnternet üzerindne veya şahsen ilgili bölge müdürlüklerine yapılacaktır. İşin Olsa ekibi olarak sizlere haberimizde ilgili ilanlar hakkında detayları aktaracak ve başvuru yapmanınızı kolaylaştırcağız.

HANGİ KURUMLAR ALIM YAPACAK?

İŞKUR aracılığı le gelmiş olan ilanlara göre aşağıda bulunan kuurmlar ve ilgili pozisyonlarda kamu personeli alımı yapılacak.

 • TEMSAN: 1 Makine Mühendisi
 • ÇEVRELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI: 1 Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt)
 • EMİRGAZİ 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU: 1 Aşçı ve 1 Aşçı Yardımcısı
 • DENİZ İKMAL MERKEZİ KOMUTANLIĞI: 1 engelli Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik)
 • DKK KARAARAÇLARI BAKIM MERKEZİ KOMUTANLIĞI: 1 Boyacı-Metal
 • MAMAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI(KAMU GRUBU): 1 Şehir Plancısı
 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ: 21 Hastane Hizmetlisi, 2 Sıhhi Tesisatçı, 1 Soğutmacı Ve Havalandırmacı, 1 Alçı Dekorasyoncu (Kartonpiyer) ve 1 Mobilya Döşeme İşçisi
 • UŞAK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ: 11 Temizlik Görevlisi ve 2 Engelli Temizlik Görevlisi, 6 Güvenlik Görevlisi (Silahsız), 1 İnşaat İşçisi, 1 Sıhhi Tesisatçı, 1 Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), 1 Makam Şoförü, 1 Harita Teknikeri, 1 Bilgisayar Operatörü/Kullanıcısı
 • TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞü: 12 Dökümcü,4 Kaynak Teknisyeni, 2 Mekanizasyon-Pres İşçisi, 1 Ağaç İşleri Teknisyeni , 8 Temel İmalat (Talaşlı) ve Montaj Elemanı, 3 Kalite Kontrolcü
 • İZMİR DSİ 2.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ: 1 Hidrolog Yardımcısı
 • İSKENDERUN İKMAL DESTEK KOMUTANLIĞI: Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

İŞKUR aracılığı ile gelmiş olan ilanlara göre kamuya alımlarda adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Engelli adaylar için durumunu gösterir belgeye sahip olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, En az İlöğretim mezunu olmakla beraber Lise, Ön Lisans veya Lisans mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak gibi nitelikler aranacaktır.

KADIN ERKEK ADAYLAR İÇİN DİĞER PERSONEL ALIMLARI BURADA. TIKLA SENDE KATIL

BAŞVURULAR:

İŞKUR aracılığ ile gelmiş olan ilanlara göre kamuya personel alımı başvuru süreci başladı. Bu doğrultuda adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu ile yapacaklar. Başvurular 21 Ekim 2019 tarihinde başlamış olup adaylar başvurularını en geç 25 Ekim 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmetedir. Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinde n yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019, 01:24
YORUM EKLE