İŞKUR 20 Mayıs 59 Kamu Personel Alımları : Belediyeler, Bakanlıklar, MEB, EGM

Türkiye İş Kurumu üzerinde 20 Mayıs 2019 tarihli yayımlanan ilanlara göre çok sayıda kurum personel alımı yapacağını ilan etti. Başvurular başlamış olup detayları sizlerle paylaşıyoruz.

İŞKUR 20 Mayıs 59 Kamu Personel Alımları : Belediyeler, Bakanlıklar, MEB, EGM

İŞKUR kamuya yeni personel alımlarına devam ediyor. 20 Mayıs haftası yayımlanmış olan İŞKUR ilanlarına göre kamuya farklı pozisyon ve niteliklerde çok sayıda personel alımı yapılacağı ilan edilmiş durumda. Bizde bu haberimizde sizlere yayımlanmış olan ilanlar hakkında kısa kısa bilgiler vererek hangi kurumların hangi pozisyonlarda personel alımı yapacağını paylaşacağız.

20 MAYIS 2019 İŞ İLANLARI:

1. GÜMÜŞHANE İL ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜ(ÇİZELGE) : 1 Aşçı ve 2 Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü  

2. AYVACIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI: 9 Beden İşçisi (Genel) 

3. ATABEY SULAMASI SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI : 1 Beden İşçisi (Genel)

4. TÜBİTAK MARMARA ARAŞTIRMA MERKEZİ : 4 Güvenlik Görevlisi (Silahlı), 1 Danışma Memuru , 1 İnşaat Teknolojisi Teknisyeni , 2 Elektrik Teknisyeni 

5. KAÇKAR İTFAİYE MEZBAHANE VE KATI ATIK BİRLİĞİ: 1 Silindir Operatörü ve 3 Şoför-İtfaiye Aracı

6. TÜBİTAK -ULUSAL METROLOJİ ENSTİTÜSÜ (UME): 1 Engelli Elektrik Teknisyeni

7. İZMİR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ: 2 Beden İşçisi (Temizlik)  

8. ESKİŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ: 7 Büro İşçisi

9. İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ: 4 Engelli Tarım İşçisi (Tarla Ürünleri), 8 Tarım İşçisi (Tarla Ürünleri)  

9. ÖĞRETMEN EVİ MÜDÜRLÜĞÜ: 2 Garson (Servis Elemanı)

10. TÜRKİYE PETROLLERİ AO. (KAMU GRUBU): 3 Avukat 

11. HATİPLİ BEL. BAŞKANLIĞI: 1 Kamyon Şoförü

12. MUĞLA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ / MARMARİS POLİSEVİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ: 2 Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi), 3 Garson (Servis Elemanı)

13. ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI: 1 Şoför (Yolcu Taşıma) 

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Yukarıdaki yayımlanan ilanlara göre kamuya toplamda 59 kamu personeli alım ilanı yayımladı. Bu bağlamda adayların bu ilanlara başvuru yapabilmeleri için belirtilen nitelikleri taşımaları gerekmektedir. Bu yönde adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak ( engelli adaylar için sağlık raporuna sahip olmak ), Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Alım yapılacak pozisyona göre ilgili eğitim seviyesini tamamlamış ve eğer kurum istiyorsa gerekli belgelere sahip olmak gibi şartlar aranır.

BAŞVURULAR:

Yıkarıdaki ilanlar Türkiye İş Kurumu üzerinde ilan edilmiş olup adaylar başvurularına ilanların yayımlanma tarihleri itibari ile başlayabilecekler. Bu kapsamda başvurular 20 mayıs 2019 tarihinde başlamış olup en geç 4 gün sürecek ve başvuruların en geç 24 Mayıs 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Adaylar ilgili ilanlara başvurularını aşağıdaki bağlantı üzerinden yapacaklar.

BAŞVURU ADRESİ: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Adaylar yukarıdaki bağlatıya girdikten sonra aşağıdaki görseldeki adımları uygulalarak ilanlara ulaşabilirler.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 09:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamil
Kamil - 4 yıl Önce

Kardeşim hep işkur personel alıyor maliye bakanlığı ne yapıyor nerede vmy guy duy mhuy sgk ilanları psikolojimiz bozuldu beklemekten ama sırası gelecek biz bunları yaşadık ya.