İŞKUR 19-20 Ekim Tarihi Kamu Memur Alım İlanları! MSB, SGK, İTÜ ve Üniversiteler!

Türkiye İş Kurumu kamu kurumlarına memur alım ilanlarının bir kısmına başvuruları online olarak almaya devam ediyor. Buna göre Milli Savunma Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu ile Üniversitelere KPSS ile yada kpss olmadan memur alım ilanları haberimizde..

İŞKUR 19-20 Ekim Tarihi Kamu Memur Alım İlanları! MSB, SGK, İTÜ ve Üniversiteler!

Kamu kurumlarında memur olmak isteyen adaylar 2018 yılı KPSS sınavlarına girerek gerekli olan puanlarını aldılar ve açıklanan personel alım ilanlarına başvuru yapmaya başladılar. Buna göre merkezi atamaların yanı sıra Resmi Gazetede ilan edilen ve İŞKUR üzerinden 19 ile 20 Ekim tarihleri arasında başvuruları alınan ilanları aktarıyoruz. İşte o ilanlar;

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı, Şerife Bacı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlü, Kargın Belediye Başkanlığı, MSB Akaryakıt İkmal ve Nato Ant Başkanlığı, Amasya Merkez İl Milli Eğitim Müdürlüğü Amasya, Tübitak Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı, Sarıyahşi Öğretmenevi ve Aso Müdürlüğü, İ T Ü Rektörlüğü, Öğretmen Evi Müdürlüğü Saray Van, Et Ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İstanbul Depo Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Gaziantep Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne alımlarda başvurular halen devam ediyor.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI;

Kamu grubu memur alım ilanlarında başvuru yapabilmek için gerekli olan genel başvuru şartları şu şekilde olmaktadır; Yaş şartında en az 18 yaşını tamamlamış olmak, 19 yaşından gün almış olmak gerekmektedir. Kamu haklarından mahrum olmamak, istenilen tecrübe şartlarına ve MEB onaylı sertifikalara sahip olmak gerekli olacaktır. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS'den gerekli olan puanları almış olmak gerekmektedir. Eğitim düzeyinde en az lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak gerekmektedir.

19 - 20 EKİM KAMU MEMUR ALIM İLANLARINDA HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

11 kamu kurumuna 13 farklı kadroda istihdamlar sağlanacak. Buna göre Temizlik Görevlisi
Aşçı, Garson (Servis Elemanı), Aşçı Yardımcısı, İş Makineleri Operatörü, Bilişim Teknolojileri Teknisyeni, Temizlik Görevlisi,  Diğer Teknisyen Ve Teknikerler, Kalorifer Ateşçisi -Katı ve Sıvı Yakıt, Güvenlik Görevlisi, Temizlik Görevlisi -Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi, Şoför-Yük Taşıma, Silahsız Güvenlik Görevlisi

YORUM EKLE