İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İlköğretim Mezunu İŞKUR Personel Alımı İlanı

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanan ilan ile İl Tarım Müdürlüğüne bünyesine en az İlköğretim mezunu personel alımı yapacak. İlan detayları nedir?

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İlköğretim Mezunu İŞKUR Personel Alımı İlanı

Az Önce Yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre İl tarım ve Orman Müdürlüğü bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere beden İşçisi Alımı yapılacağı açıklandı. Bu kapsamda İlan için başvurular İŞKUR aracılığı ile başlamış olup ilan detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapılacak Müdürlükler: Şanlıurfa İl tarım ve Orman Müdürlüğü

Meslek Adı: Beden İşçisi ( Genel )

Açık İş Sayısı: 1

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

İl tarım Müdürlüğüne personel alımı için adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, En az İlköğretim ve En Fazla Lisans mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Şanlıurfa ili veya İlçesinde ikamet ediyor olmak şarları aranacak.

BAŞVURU SÜRECİ NE ZAMAN?

İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 11 Kasım 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 15 Kasım 2021 tarihine kadar decvam edecek. Başvurular sadece Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yapılacak olup online başvurular kabul edilecektir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE