Gazi Üniversitesi İlköğretim Mezunu 26 Hastane Hizmetlisi ve Personel Alımı

Gazi Üniversitesi 21 kişilik boşluk ile farklı pozisyonlarda 26 personel alımı yapacağını İŞKUR aracılığı ile duyurdu. Peki alım kadroları ve şartları nedir?

Gazi Üniversitesi İlköğretim Mezunu 26 Hastane Hizmetlisi ve Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan ilana göre Gazi Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 5 farklı pozisyonda kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanmış olan ilana göre alımlar İŞKUR aracılığı ile yapılacak ve başvuru şartlarını taşıyan herkes başvuru yapabilecek. Bizde İşin Olsa ekibi olarak haberimizin devamında alım kadroları ve detayları hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

İLANIN DETAYLARI NEDİR?

Gazi Üniversitesi 5 farklı pozisyon ile Kua çekimi yöntemi ve sözlü sınav ile 26 personel alımı yapacak. Bu kapsamda, 2 Sıhhi tesisatçı, 1 Soğutma Isıtma sistemleri Bakım Onarımcısı, 1 Mobilya Döşeme İşçisi, 1 Aşçı Dekorasyoncu ve 21 Hastane Hizmetlisi alımı yapılacağı belirtildi. Adaylardan en az ilköğretim mezunu ve lise mezunu olmak şartı aranacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

 • 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.
 • 18 yaşını tamamlamış olmak.
 • Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
 • Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.
 • Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak.
 • Görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmamak.
 • Her aday, Türkiye İş Kurumu'nda (İŞKUR) yayımlanan listede bir meslek koluna başvuru yapabilecektir.
 • Adayların Türkiye iş Kurumu'nda (İŞKUR) ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla belirtilen bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir.
 • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaması gerekmektedir.
 • İşe alınacak işçilerin deneme süresi en çok iki ay olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi feshedilecektir.
 • Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan - sınav sürecinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

ÖZEL ŞARTLAR NEDİR?

SIHHİ TESİSATÇI: Kalorifercilik veya Kazan sistemleri ile ilgili ustalık veya meslekli yeterlilik belgesine sahip olmak.

SOĞUTMA ISITMA SİSTEMLERİ BAKIMONARIMCISI: Klima bakım ve onarımı ile ilgili ustalık veya meslekli yeterlilik belgesine sahip olmak.

MOBİLYA DÖŞEME İŞÇİSİ: Mobilya Döşemeciliği ile ilgili ustalık veya meslekli yeterlilik belgesine sahip olmak.

ALÇI DEKORASYONCU (KARTONPİYER): İnşaat Teknolojisi veya Yapı Dekorasyonu ile ilgili ustalık veya meslekli yeterlilik belgesine sahip olmak.

BAŞVURULAR:

Gazi üniversitesi Personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 21 Ekim 2019 tarihi itibari ile başladı ve adaylar başvurularını en geç 5 gün içerisinde yani 25 Ekim 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmeketdir. Başvurular, Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yapılacaktır. 

Başvuru yapacak adaylar, https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden giriş yaparak İŞYERİ ÜNVANI kısmında GAZİ ÜNİVERSİTESİ  yazarak ilgili ilana ulaşabilir ve başvurularını gerçekleştirebilirler.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019, 15:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat. Aslanklııç
Murat. Aslanklııç - 2 yıl Önce

İyi batman

Isimsiz
Isimsiz - 2 yıl Önce

Et ve süt kurumu kamu kasap alimi yapmasini istiyoruz sayın bakanım maduruz