Gazi Üniversitesi 21 Kadro İle 77 Memur Personel Alımı Başladı! Kadro Dağılımı?

Gazi Üniversitesi 21 farklı kadro ile 77 personel alım ilanı yayımladı. Alımlar en az ilköğretim mezunu olan adaylar için geçerli olacak. İşte şartlar.

Gazi Üniversitesi 21 Kadro İle 77 Memur Personel Alımı Başladı! Kadro Dağılımı?

Gazi Üniversitesi İŞKUR aracılığı ile yeni personel alım ilanı yayımladı. yayımlanmış olan ilana göre Gazi Üniversitesi bünyesindeki işçi perosnel eksikliğini karşılamak üzere farklı 21 alanda toplamda 77 sürekli işçi personel alımı ve memur alımı yapacak. İşin Olsa ekibi olarak sizlere haberimizde ilgili ilanlarıı pozisyonların detaylarını aktarıyoruz.

21 KADRO İLE 77 PERSONEL ALIMI KADRO DAĞILIMI:

Gazi Üniversitesi en az ilköğretim mezunu olmak şartı ile lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olmak kaydı ile, 17 Tenizlik Görevlisi, 25 Hastane Hizmetlisi, 1 Erkek kuaförü, 1 Boyacı, 2 Güvenlik Görevlisi, 1 haberleşme Sistemleri Teknisyeni, 1 Grafik Teknisyeni, 1 Mobilya iskeleti ve döşeme işçisi, 2 Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni, 1 Sıhhi Tesisatçı, 1 Kaynak teknisyeni, 3 Elektromekanik taşıyıcılar teknşsyeni, 4 Elektrik teknisyeni, 1 Temel İkmal ve Montaj Elemanı, 1 Büro Memuru, 1 Garson, 1 Aşçı, 5 Büro Yönetimi ve Sekretrlik, 3 Bilgisayar Peogramcılığı teknikeri, 2 Bilgisayar prgramcısı ve 1 İnşaat Mühendisi olmak üzere toplamda 77 personel alımı yaplacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Üniversitenin 77 Personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylardan genel olarak, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartları aranacaktır.

ÖZEL ŞARTLAR NEDİR?

  • İnşaat Mühendisliği kadroları için lisans düzeyindeki 2018 KPSS P3 puan türünden en az 60 (altmış) puan almış olan adaylar arasından KPSS puanıyla başvuran talep şartlarına uygun adaylar arasından, en yüksek KPSS puanından başlanmak üzere açık iş sayısının 4 (Dört) katı kadar aday sözlü sınava tabi tutulacaktır.
  • Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Programcılığı Teknikeri, Büro Yönetimi ve Sekreterlik/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanı, Aşçı, Garson(Servis Elemanı), Büro Memuru(Genel) kadroları için önlisans düzeyindeki 2018 KPSS P93 puan türünden en az 60 (altmış) puan almış olan adaylar arasından KPSS puanıyla başvuran talep şartlarına uygun adaylar arasından, en yüksek KPSS puanından başlanmak üzere açık iş sayısının 4 (Dört) katı kadar aday sözlü sınava tabi tutulacaktır
  • Temel İmalat (Talaşlı) ve Montaj Elemanı, Elektrik Teknisyeni, Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarım Teknisyeni/Elektromekanik Taşıyıcılar Teknisyeni, Kaynak Teknisyeni, Sıhhi Tesisatçı, Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni, Mobilya İskeleti ve Döşeme/Mobilya Döşeme Teknisyeni, Grafik Teknisyeni, Haberleşme Sistemleri Teknisyeni/Telekomünikasyon Teknisyeni, Güvenlik Görevlisi, İnşaat Boyacısı/Boyacı, Erkek Berberi/Erkek Kuaförü, Hastane Hizmetlisi ve Temizlik Görevlisi kadroları için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş sayısının 4 (Dört) katı kadar asıl ve aynı sayıda yedek aday için noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kura çekimi sonucunda belirlenen asıl adaylar sözlü sınava tabi tutulacaktır
  • Adayların 24 saat esasına göre vardiyalı çalışmasına ve dış mekanda çalışmasına engel durumunun olmaması
  • Adaylar, başvurunun son günü itibarıyla duyuru ekinde yer alan tabloda meslek kollarına uygun olarak talep edilen eğitim durumu ve özel şartlara haiz olmak
  • 18 yaşınıd doldurmuş ve 35 yaşından büyük olmamak

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 30 Eylül 2019 tarihi itibari ile başlamış olup adaylar başvurularını en geç 5 gün içerisinde yani 04 Ekim 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Söz konusu ilana başvurular başvuru tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden online olarak veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezlerine şahsen başvuru yapabilirler.

Adaylar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giriş yaparak açıklacak ekranda İŞYERİ ÜNVANI kısmına GAZİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ yazarak ilgili ilanlara ulaşabilir ve niteliğine sahip olan kadroya başvuru yapabilirler.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2019, 08:34
YORUM EKLE