Eti Maden İşletmeleri İŞKUR Üzerinden 43 İşçi Personel Alımı Yapacak

Eti Maden İşletmeleri bünyesindeki eksikliği karşılamak için farklı bölüm mezunu olan adaylardan 43 işçi personel alımı yapılacak. Peki Ne zaman Başvuru alınacak?

Eti Maden İşletmeleri İŞKUR Üzerinden 43 İşçi Personel Alımı Yapacak

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı resmi kamu ilanları sitesinde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Eti Maden İşletmeleri bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere işçi personel alacak. Alımlar İŞKUR aracılığı ile yapılacak. Ayrıca 8 farklı bölüm mezunu için alım yapılacak olup Lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

ALIM YAPILACAK KADRO VE BÖLÜMLER:

Eti Maden İşletmeleri bünyesine 43 kişilik kadro ile Proses İşçisi pozisyonunda alım yapacak. Alımlar Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğüne (Bigadiç/BALIKESİR) yapılacak. Mezuniyete göre dağılım şöyledir;

  • Meslek Yüksek Okulu Maden Teknolojisi Bölümü -1
  • Meslek Yüksek Okulu Elektronik ve Haberleşme Bölümü - 1
  • Lise ve Dengi Okul Elektrik Bölümü - 10
  • Lise ve Dengi Okul Motor Bölümü - 12
  • Lise ve Dengi Okul Elektronik Bölümü - 7
  • Lise ve Dengi Okul Makine Teknolojisi Bölümü - 6
  • Lise ve Dengi Okul Torna Tesviye Bölümü - 5
  • Lise ve Dengi Okul Kimya Bölümü - 1

BAŞVURU ŞARTLARI NE OLACAK?

Eti Maden İşletmeleri adaylardan " Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak gibi genel şartlar aranır.

Özel nitelikler konusunda henüz herhangi bir bilgi Yok.

BAŞVURULAR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Eti Maden İşletmeleri işçi personel alımı için başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinde 29 Haziran 2020 tarihinde başlayacak. Bu kapsamda adaylara 4 günlük başvuru süresi verilecek olup en geç 03 Temmuz 2002 tarihine kadar başvuruların yapılması gereklidir. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayarak ilanın tam metnine ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2021, 21:49
YORUM EKLE