Eti Maden İşletmeleri İlköğretim Mezunu Proses İşçisi Alım İlanı İŞKUR'da!

Eti Maden İşletmeleri İŞKUR üzerinden Nisan Ayı İşçi Alımı ilanı yayımlandı. Eski Hükümlü veya TMY İşçi alımı detayları haberde.

Eti Maden İşletmeleri İlköğretim Mezunu Proses İşçisi Alım İlanı İŞKUR'da!

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü İşçi Alımı ilanı yayımlandı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan Kamu İşi alımı ilanına göre Eti Maden İşletmeleri bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere İŞKUR üzerinde ilan yayımladı. Söz konusu ilana göre Eti Maden İşletmeleri Eski Hükümlü veya TMY kapsamından işçi alımı yapacak.

İlanın Detayları Nedir?

Alım Yapacak Kurum: Eti maden İşlmetleri Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğü

İşveren Statüsü: Kamu

Çalışma Şekli: Daimi / Deneme Süreli

Alım Yapılacak kadro: Proses İşçisi

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Başvuru yapacak adaylardan öncelikle en az İlköğretim mezunu olmak şartı aranacak. Ayrıca, Balıkesir ilinde ikamet ediyort olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Üç vardiya çalışmayı kabul etmiş olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak gibi nitelikler aranacak.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Türkiye İş Kurumu aracılığı ile başvurularını gerçekleştirebilecekler. Bu kapsamda Elektronik ortamda yapılacak başvurularda aşağıdai bağlantı adresini ve iş ilanı numarasını kullanabilirsiniz.

Başvuru Ekranı: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

İş İlanı Numarası: 00006733354

YORUM EKLE