Ege Üniversitesi İŞKUR Üzerinden İşçi Personel Alım İlanı Yayımladı!

Ege Üniversitesi bünyesine işçi alımı için ilan yayımladı. Sürekli işçi kapsamında İŞKUR aracılığı ile personel alımı yapılacak. İlanın detayları nedir?

Ege Üniversitesi İŞKUR Üzerinden İşçi Personel Alım İlanı Yayımladı!

İŞKUR aracılığı ile 10 Aralık 2019 tarihi itibari ile yayımlanmış olan ilana göre Ege Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere işçi personel alımı için ilan yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre Ege Üniversitesi bünyesine toplamda 12 kişilik boş kadro ile alım yapacak ve başvuru süreci ilanın yayımlanması ile birlikte başladı.

İLANIN DETAYLARI:

Ege Üniversitesi bünyesine 12 kişilik boşluk ile Eski Hükümlü veya TMY kapsamında işçi alımı yapacak. Alımlar Temizlik Görevlisi pozisyonu için yapılacak olup adaylardan bu yönde, En az ilköğretim mezunu olmak, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Eski Hükümlü veya TMY kapsamında olduğunu gösterir belgeye sahip olmak gibi nitelikler aranacaktır. Ayrıca adayların,

- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak,

- İlan tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak,

- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

- Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak)

BAŞVURULAR:

İlan İŞKUR üzerinde yayımlanmış olup başvuru süreci ilanın yayım tarihi olan 10 Aralık 2019 tarihi ile başlamıştır. Adaylar başvurularını https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden en geç 16 Aralık 2019 tarihine kadar İş İlan No (00005296749) ile başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2019, 01:13
YORUM EKLE