DSİ Yeni İlan Yayımladı! 8. ve 13. Bölge Müdürlükleri Kamu İşçi Alımı Yapıyor

Devlet Su İşleri İŞKUR üzerinde işçi alımı ilanı yayımladı. Farklı bölgelere İŞKUR üzerinden Kamu İşçi Alımı yapılacak. Şartlar ve kontenjanlar nedir?

DSİ Yeni İlan Yayımladı! 8. ve 13. Bölge Müdürlükleri Kamu İşçi Alımı Yapıyor

İŞKUR Kamu İşçi alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. 

20 Haziran 2022 tarihi ile gelmiş olan Kamu İşçi alımı ilanlarına göre farklı bölge müdürlüklerine işçi alımı yapılacağı bildirildi. Bu kapsamda yayımlanan işçi alımına bazı nitelikleri sağlayan adaylar başvuru yapabilecekler.

DSİ İşçi Alımı Yayımlanan İlanlar:

Bugün gelmiş olan işçi alımı ilanına göre Devlet Su İşleri 8. Bölge Müdürlüğü ve 13. Bölge Müdürlüğünde görevlendirmek üzere Kamu İşçi Alımı gerçekleştirilecek.

DSİ 8. Bölge Müdürlüğü:

  • 2 Eski Hükümlü Bahçıvan,
  • 3 Engelli Puantör,

DSİ 13. Bölge Saymanlık Müdürlüğü:

  • 1 Eski Hükümlü Temizlik Görevlisi,

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak!

Devlet Su İşleri personel alımı başvuruları için adayların " En az İlköğretim mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış ve 30 veya 35 yaşından büyük olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Engelli ve Eski hükümlü personel alımları için durumunu kanıtlamak " gibi nitelikler aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Yayımlanan DSİ İşçi alımı ilanlarına başvuru için adayların İŞKUR kaydı olması gereklidir. Başvurular Bugün ( 20 Haziran 2022 ) başlamış olup 4 gün devam edecektir. Aşağıdaki iş ilanı numaralarını kullanarak başvurularınızı İŞKUR üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

DSİ Bahçıvan İş İlanı Numarası: 00006864732

DSİ Puantör İş İlanı Numarası: 00006864768

DSİ Temizlik Görevlisi İş İlanı Numarası: 00006866438

YORUM EKLE
YORUMLAR
Samet Koç bahcivan
Samet Koç bahcivan - 1 yıl Önce

Bahçıvan puantör