DSİ KPSS siz İŞKUR İle Kasım Ayı Kamu İşçi Alımı İlanı - İlköğretim Mezunu

Devlet Su İşleri yeni ilan yayımladı. Kasım ayı içerisinde KPSS siz İşçi alımı için gelen ilanlar ile farklı alanda Kamu İşçi alımı gerçekleştirilecek.

DSİ KPSS siz İŞKUR İle Kasım Ayı Kamu İşçi Alımı İlanı - İlköğretim Mezunu

DSİ İşçi Alımı ilanları yayımlandı. İŞKUR üzerinde Kasım ayı itibari ile gelmiş olan Kamu İşçi alımı ilanlarına göre DSİ İşçi alımı için duyurular yapıldı. Bu kapsamda alımlar farklı kadrolarda ve Şehirlerde gerçekleştirilecek. Herhangi bir KPSS Şartı aranmayacak olup, Adayların belirtilen diğer nitelikleri sağlıyor olması ile birlikte Kura İşlemleri gerçekleştirilecektir.

İşin Olsa Ekibi olarak DSİ İşçi Alımı ilanı hakkında detayları aktaracağız. Şartlar ve Başvuru bilgisi haberin devamında.

Kasım Ayı DSİ İşçi Alımı İlanları Yayımlandı!

Kasım ayı itibari ile gelmiş olan Kamu İşçi Alımı ilanlarına göre Devlet Su İşleri Alımları için güncel ilanlar Kasım itibari ile gelmeye başladı. Bu yönde alımlar;

Manisa Şehzadeler Gediz Sulama birliği 1 Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı) alımı yapacak. İş İlanı No: 00007920421

Kars Merkez DSİ 24. Bölge Müdürlüğü 1 Eski Hükümlü Bahçıvan alımı yapacak. İş İlanı No: 00007919319

Başvuru İçin Hangi Şartlar Aranacak?

DSİ İşçi alımı için Genel olarak ve Özel olarak bazı şartlar aranacak. Buna göre Genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak " şartları aranacak. İlgili şartları taşıyan adaylar Kura yöntemi ile değerlendirilecektir.

KPSS Şartı Yok!

Söz konusu Kasım ayı içerisinde gelmiş olan DSİ İşçi alımları için herhangi bir KPSS Şartı aranmıyor. KPSS siz Personel Alımı için yaş ve Özel durum şartları aranacak.

Yaş Şartı Nedir?

DSİ tarafından gelen ilanlar için farklı yaş şartları aranıyor. Adayların öncelikle 18 yaşını tamamlayıp kontenjana göre 30, 35 veya 40 yaşlarından büyük olmamak şartı aranacak.

Eğitim Şartı Nedir?

İlgili ilanlara göre başvuru yapacaklar en az İlkokul Mezunu ve en fazla Lisans mezunu olan adaylar başvuru yapablieceklerdir

Eski Hükümlü Alımı Şartları:

Eski hükümlü ve terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralananların; Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (a) ve (ğ) bentlerinde yer aldığı şekilde durumlarını belgelendirmeleri gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İlgili ilanlar için başvuurlar ilanların yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 4 gün içerisinde başvuruların yapılmış olması gereklidir. Bu kapsamda yukarıdaki ilanlara göre

Başvuru Tarihleri: 10 - 14 Kasım 2023

Başvuru Adresi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Başvurularınızı Yukarıda kontenjan bilgisindeki iş ilanı numaralası ile yapabilirsiniz.

TÜM DSİ PERSONEL ALIMI İLANLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2023, 02:27
YORUM EKLE