DSİ 13. Bölge Müdürlüğü İlköğretim Mezunu Personel Alım İlanı

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Devlet Su İşleri bünyesine ilköğretim mezunu temizlik personeli alımı yapacak.

DSİ 13. Bölge Müdürlüğü İlköğretim Mezunu Personel Alım İlanı

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile 03 Aralık 2019 tarihli yayımlanmış olan ilana göre Devlet Su İşleri 13. bölge müdürlüğüne personel alımı yapacak. Ayrıca adyalardan aranan bazı niteliklerin yerine getirilmesi gereklidir. Peki ilanın detayları nedir? Kimler başvuru yapabilir?

İLANIN DETAYLARI NEDİR?

Alım Yapacak Kurumu: DSİ 13. Bölge Saymanlık Müdürlüğü

Çalışma Şekli: Daimi / Tam Zamanlı

İşveren Statüsü: Kamu

Bu yönde Devlet Su işleri 1 kişlik kadro ile Beden İşçisi ( Temizlik ) alımı yapılacak. Bu kapsamda adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, en az ilköğretim ve en fazla lise mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşından büyük olmamak, Anytalya ilinde ikamet ediyor olmak gibi nitelikler aranacak.

Kura çekmi ile belirlenecek adaylar, 13 Aralık 2019 tarihinde saat 09:00 ile 18:00 arasında çekilecek kura sonucuna göre belirlenecektir.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR resmi İnternet adresi üzerinden İş İlan No (00005286761) ile veya Antalya İŞKUR bölge müdürlüğünden yapabilirler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Aslan
Ahmet Aslan - 2 yıl Önce

Adamlar yine bellidir formalite usulü ilan veriliyor. Bundan. Önceki isci alımında da iskurun nihai listesinde adı olmayan kişiler kurudan asıl olarak çıktılar

Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

Böyle saçmalıklar olur bu ülkede her zaman