Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü Taban KPSS Olmadan Personel Alımı Yapacak

İŞKUR ile Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü personel alımı ilanı yayımlandı. KPSS ye girmiş olmak şartı ile personel alımı detayları haberde.

Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü Taban KPSS Olmadan Personel Alımı Yapacak

8 Aralık 2021 tarihi ile resmi gazetede yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü personel alımı yapacağını ilan etti. Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü bünyesine 1 kişilik boş kadro ile eski hükümlü veya terör mağduru Gıda İşleme İşçisi alım yapılacak. Başvurular KPSS puanı ile yapılacak ancak adayların KPSS Taban puanı şartı olmadan yapılacak.

Başvurular İŞKUR üzerinden Yapılacak!

Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğüne başvurular sadece Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yapılacak olup başvurular 8 Aralık 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 13 Aralık 2021 tarihine kadar yapılacak.

Başvuru Şartlar Ne Olacak?

Kurum adaylardan,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaki 18 yaşını tamamlamış ve 31 yaşından gün almamış olmak, KPSS'ye Girmiş olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekl aylığı almıyor olmak, 

Eski hükümlü ve terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralananların; Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadele Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (a) ve (ğ) bentlerinde yer aldığı şekilde durumlarını belgelendirmeleri gerekmektedir.

Özel Olarak ise, İki yıl gıda üretimi, paketlemesi vb. alanlarda iş deneyimine sahip olmak.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE