Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi İŞKUR İle Güvenlik ve Temizlik Görevlisi Alıyor

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi personel alımı için İŞKUR'da ilan yayımladı. KPSS Şartı olmaksızın kura ile kamu personeli alınacak.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi İŞKUR İle Güvenlik ve Temizlik Görevlisi Alıyor

Türkiye İş Kurumu haftanın personel alımı ilanlarını yayımladı. İŞKUR ile yayımlanan ilanlara göre Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda personel alımı yapacak. Bu kapsada Üniversite personel daire başkanlığınca 657 sayılı Devlet memurları kanunun 4/D maddesine göre sürekli işçi alımı yapılacak. En az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek olup detayları haberimizin devamında sizlere aktarıyoruz.

KADRO DETAYLARI:

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 4 kişilik kadro ile 3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapacak. 1 Kişilik kadro ile ise Temizlik görevlisi alınacak.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI:

Adaylardan genel olarak " Türkiye CUmhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" gibi şartlar aranacak.

ÖZEL ŞARTLAR:

Koruma ve Güvenlik Hizmetleri:

1. En az bir ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olup, 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına (silahlı/silahsız) sahip olmak,

2. Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartının son başvuru tarihi itibari ile geçerlilik süresinin en az 6 (altı) ay olması,

3. Erkek adaylarda en az 170 cm, kadın adaylarda en az 160 cm boyunda, olmak. Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 15 kilodan az ya da fazla olmamak. (Sağlık kuruluşlarından belgelendirilmelidir.)

4. Koruma ve güvenlik hizmetlerini yürütmesine engel durumu olmamak (kazanan adaylardan tam teşekküllü Sağlık Kurulu (Heyet) Raporu istenecektir.)

Temizlik Hizmetleri:

1. Temizlik hizmetlerini yürütmesine engel olacak sağlık sorunu olmamak (kazanan adaylardan Sağlık Raporu istenecektir.)

2. Üniversitenin iç ve dış mekanlarında çalışmayı kabul etmek,

BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI!

İŞKUR ile yayımlaan ilan için başvurular başladı. Bu kapsamda en geç 11 Eylül 2020 tarihine kadar yapılacak başvurular kabul edilecektir. Adaylar başvurularını sadece Türkiye İş Kurumu üzerinden Elektronik ortamda yapacaklardır. Aşağıdaki iş ilanı numaraları ile " esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx" adresi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Temizlik Görevlisi İş İlanı No: 00005669986

Güvenlik Görevlisi İş İlanı No: 00005669982

YORUM EKLE