Ankara Büyükşehir Belediye Şirketi Daimi Memur Alımı Yapıyor!

Ankara Büyükşehir Belediyesine ait şirket daimi memur alımı yapıyor. Başvuruların nasıl yapıldığını adım adım açıklıyoruz.

Ankara Büyükşehir Belediye Şirketi Daimi Memur Alımı Yapıyor!

Ankara Büyükşehir Belediyesi bilindiği üzere bir çok şirkete sahip olmak ile birlikte Ankara sınırları içerisinde görevlerini sürdürmekte olup eksikliklerin kapatılması için aralıklarla kamuoyuna ilan yaıymlamakta ve eksiklikleri kapatmaktadır. Buna göre yeni bir ilan daha yayımlandı ve Ankara Büyükşehir Belediyesine ait kamu şirketi olarak bilinen kuruma danışman pozisyonunda personel alımı yapılacağı belirtildi. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir?

Başvurular Nasıl Yapılır Adım Adım!

  1. Açık Rıza Metni Belgesini indiriniz
  2. https://bit.ly/3dOAV6R Belgesini İndiriniz
  3. Yukarıda indirmiş olduğunuz belgeleri eksiksiz bir şekilde kendi bilgilerinize göre doldurunuz
  4. Nüfus cüzdanı fotokopisi ve diploma fotokopisini edininiz.
  5. [email protected] mail adresine yukarıda edinmiş olduğunuz tüm belgeleri gönderiniz. Mail gönderirken konu bölümüne Danışman Personel Alımına Başvuru yapıyorum yazabilirsiniz. Ekteki tüm belgeleri mail adresine yükleyerek mail atabilirsiniz.

Aranan Şartlar Nedir?

Ankara Büyükşehir Belediyesine ait kamu şirketine müracaat etmek istiyorsanız yukarıdaki dosyaları hazırladıktan sonra hemen [email protected] adresine mail gönderiniz.  Aranan şartlar T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, lisans mezunu olmak olarak belirtilmiş olup müracaatlar 22 Ekim tarihinde başladı ve 23 Ekim tarihinde sona erecektir. 23 Ekim gece saatlerine kadar mail gönderebilirsiniz.

Gelen tüm CV bilgileri incelenecek olup uygun adaylara dönüşler yapılacak, mülakatlar tamamlanacak ve adayların yerleştirmeleri gerçekleştirilecektir. Buna göre ilana başvuran ve işe girmeyi kazanan adaylar sabah saat: 08.30'da iş başı yapacak olup mesaisi akşam 17.30'da sona erecektir. Adayların acil bir şekilde müracaatlarını tamamlaması gerekmekte olup 23 Ekim akşamı başvurular tamamlanacaktır. Mail atarken konu bölümüne danışman personel alımına başvuruyorum ifadesini adayların belirtmesi gerekmektedir.

Resmi İlana Buradan Ulaşabilirsiniz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adamlar belli zaten
Adamlar belli zaten - 2 yıl Önce

Kimi kandırıyorlar...