4 Belediye KPSS Şartsız 32 Şoför, Bahçıvan, İnşaat Teknikeri ve İşçi Alımı Yapıyor!

İŞKUR üzerinden 4 belediye farklı kadrolarda personel alımı yapacağını belirtti. Belediyelerin personel kadro dağılımları ve başvuru koşulları haberdedir.

4 Belediye KPSS Şartsız 32 Şoför, Bahçıvan, İnşaat Teknikeri ve İşçi Alımı Yapıyor!

Ekim sonunagelirken İŞKUR üzerinden de yeni ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. Bu ilanlar içerisinde kamu kurumu olan belediyelere ait ilanlar da yer almakta olup güncel ilanlarda 4 belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere toplamda 32 personel alımı gerçekleştirilecektir. Şoför, işçi ve temizlik görevlisi olmak üzere farklı kadrolarda yapılacak olan alımlarda, ilgili belediyeler ve ilanlara son başvuru tarihleri haberin devamında yer almaktadır.

Kadrolar ve Başvuru Şartları

Diyarbakır Çınar Belediyesi, 1 inşaat teknikeri, 1 makine yağcısı, 5 park ve bahçe işçisi, 4 temizlik işçisi alacaktır. Çanakkale Ayvacık Belediyesi 2 su arıza işçisi, 1 beden işçisi, 1 kamyon şoförü alımı yapacaktır. İzmir Tire Belediyesi 3 park ve bahçe elemanı, Kırklareli Pınarhisar Belediyesi 14 beden işçisi alımı gerçekleştirecektir.

Adaylardan ilana göre değişmekle birlikte en az ilköğretim mezunu adaylar da alınmaktadır. Aynı zamanda adayların ilanlarda yer alan en belirli yaş aralığını sağlama, ilgili sertifikalara sahip olma, ilana göre değişmekle birlikte ilanın yapıldığı ilde ikamet ediyor olma şartı ve erkekler için askerliğini tamamlamış olma şartları da bulunmaktadır.

Başvuru Şekli

İlgili kadrolar başvuruların ilanda yer alan evraklar ile birlikte şahsen belediyelere yapılması istenmekte olup posta ve diğer yöntemler ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlgili ilanlara https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/ adresinden ulaşmak mümkündür.

YORUM EKLE