2 SYDV KPSS Şartsız İlkokul Mezunu 15 Personel Alımı Yapacak!

2 SYDV KPSS şartsız İŞKUR üzerinden en az İlkokul mezunu 15 personel alacağını duyurdu. Başvuruların İŞKUR üzerinden yapılacağı belirtildi. İşte haberin detayları.

2 SYDV KPSS Şartsız İlkokul Mezunu 15 Personel Alımı Yapacak!

Kamu kurum ve kuruluşlarından biri olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları, ilçe kaymakamlıklarına bağlı olarak çalışan sosyal yardım kurumları olup bu kurumlar bünyesinde farklı kadrolarda personel alımları gerçekleştirilmektedir. Bu noktada en son yayınlanan alım ilanlarında ise iki SYDV tarafından farklı kadrolarda toplamda 15 personel alımı gerçekleştirilecek olup adayların istihdam edileceği kadrolar, başvuru şartları ve diğer detaylar ise şu şekildedir.

Başçiftlik SYDV 5 İşçi Alımı

İlgili SYDV tarafından yayınlanan ilanda 5 temizlik personeli alımı yapılacak olup adayların sağlaması gereken başvuru şartları şu şekildedir; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az ilkokul Mezunu olmak, medeni ve kamu haklarından mahrum olmamak, 18 yaşını bitirmiş olmak 50 yaşını aşmamış olmak, TCK 53. Madde gereği hüküm giymemek, görevine engel sağlık sorunu olmamak, adli ve güvenlik soruşturması temiz olmak, sigortalı işte çalışmıyor olmak ve Başçiftlik ilçe merkezinde ikamet ediyor olmak şartlarının sağlanması gerekmektedir.

Zonguldak Merkez SYDV 10 İşçi Alımı

Zonguldak Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılacak alımda 10 hasta ve yaşlı bakım işçisi alınacak olup adaylarınTürkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak, Çalışmasına engel bir durumu olmamak, 18 yaşını bitirmiş olmak, Zonguldak ilinde son başvuru tarihi itibari ile en az 6 ay süreyle ve kesintisiz ikamet ediyor olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, En az ilkokul mezunu olmak, geriatri bölümü mezunu olanlara yada hasta ve yaşlı bakım sertifikası olmak (tercihen), En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak (erkek adaylar için geçerliolacaktır) ve görevini yapmaya bir engeli bulunmamak şartlarını sağlamaları gerekmektedir.

İlgili ilanlara başvuru yapmak için: https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani

YORUM EKLE