2 SYDV 7 Temizlik Görevlisi ve Şoför Alımı Yapacak!

İŞKUR üzerinden 2 SYDV toplamda 7 personel alımı yapılacaktır. İŞKUR üzerinden yapılacak personel alımlarının kadro ve başvuru detaylarını sizler için derledik.

2 SYDV 7 Temizlik Görevlisi ve Şoför Alımı Yapacak!

Haziran ayı itibari ile yapılacak olan alımlarda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları bünyesinde de alımlar gerçekleştirilecek olup bu noktada iki kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere temizlik görevlisi ve şoför alımı gerçekleştirilecektir. İlanlara başvurmak isteyenler için sağlanması gereken başvuru şartları da bulunmakta olup ilanlara ilişkin detaylar ise haberimizin devamında yer almaktadır.

Kastamonu Şenpazar SYDV

Kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 temizlik görevlisi ve şoför alımı yapılacaktır. İlana ilişkin başvuru yapmak isteyenler için 2 kadın 1 erkek personel istihdam edilecektir. Adayların sağlaması gereken başvuru şartları 18 yaşını geçmiş olmak, 45 yaşını aşmamış olmak, emekli olmamak, sosyal güvencesi olmamak, erkekler için ilgili sınıf B sınıf sürücü belgesine sahip olmakbaşvuru şartlarının sağlanması gerekmektedir. İlgili ilana başvurmak isteyenler nüfus cüzdanı, sabıka kaydı, ehliyet, SGK ve maaş bilgisi dokümanları ile kuruma bizzat başvuru yapılması istenmektedir.

Kütahya Altıntaş SYDV

Kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 kadın temizlik görevlisi alımı yapılacak olup bu kapsamda adayların sağlaması istenen başvuru şartları arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Altıntaş ilçesinde son 6 aydır ikamet ediyor olmak, 3294 sayılı kanun kapsamında olmak, 20 yaşını doldurmuş ve 50 yaşını aşmamış olmak, iletişim yönü güçlü, hasta, yaşlı ve engelli memnuniyetine önem veren biri olma, TCK 53’üncü madde kapsamında hüküm giymemiş olmak, en az ilkokul mezunu olmak başvuru şartlarının sağlanması istenmektedir.

1 şoför alımı için aynı şekilde T.C. vatandaşı olmak, 20 ile 50 yaş aralığında olmak, en az ilkokul mezunu olmak ve 6 aydır ilçede ikamet ediyor olmak başvuru şartlarını sağlamış olmak, B sınıfı ehliyeti bulunmak şartı aranmaktadır.

İlgili ilanlara başvuru yapmak isteyenler için: https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

YORUM EKLE