KPSS Şartsız İlköğretim Mezunu 112 Büro Memuru Alınıyor

Eylül ayı içerisinde İŞKUR üzerinden İlkokul mezunu büro elemanı alımı yapılıyor.KPSS şartsız alımlar hakkında detaylı bilgiler haberimizdedir.Takipte kalınız.

KPSS Şartsız İlköğretim Mezunu 112 Büro Memuru Alınıyor

Eylül’ün ikinci haftasında İŞKUR üzerinden kamu ve özek sektör personel alımları da devam ediyor. Bu kapsamda 2019’un son çeyreğine girerken yeni ilanlarda İŞKUR üzerinden yayınlanmakta olup bu ilanlarda ilköğretim mezunu toplamda 112 büro memuru alımı yapılacağı ilan edildi. Buna göre ilgili alımlara adaylar eylül ayı içerisinde başvurabilmekte olup adaylardan birtakım şartları sağlaması istenmektedir. Buna göre ilgili başvuru şartları ve detayları şu şekildedir.

Büro Memuru Başvuru Şartları

İlgili kadro için adaylardan istenilen en az öğrenim şartının sağlanması gerekmekte olup çoğu ilanda en az ilköğretim mezunu aday aranmakta olup birtakım ilanlarda ise en az ilköğretim mezunu adaylar da alınmaktadır. Aynı zamanda adayların ilanlarda yer alan en belirli yaş aralığını sağlama, ilgili güvenlik sertifikalarına sahip olma, ilana göre değişmekle birlikte ilanın yapıldığı ilde ikamet ediyor olma şartı ve erkekler için askerliğini tamamlamış olma şartları da bulunmaktadır.

Başvuru Şekli

İŞKUR üzerinden yapılan güvenlik görevlisi alımında adayların İŞKUR’a kayıtlı olması gerekmekte olup ilgili ilanlara https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048 adresinden erişim sağlayabilmektedir. Bu adres üzerinden yapılan online başvurularda ilgili ilanlara ulaşmak için öğrenim durumu sekmesini “ilköğretim” şeklinde değiştirmelidir. Bunun yanı sıra yine ilana göre değişmekle birlikte adaylardan mülakat ve diğer başvuru şekli ile alımlar da kabul edilebilmektedir.Aşağıda ilgili pozisyonlaraait ilan numaraları ve alımların yapılacağı iller yer almaktadır.

YORUM EKLE