Kamuya Yeni Haftada 61 İlköğretim Mezunu Personel Alınacak

Eylül ayının son haftasında 5 farklı kurum İŞKUR üzerinden ilkokul mezunu personel alımı yapacağını açıkladı.Kurumlar ve kurumlara başvuru koşulları haberimizdedir.

Kamuya Yeni Haftada 61 İlköğretim Mezunu Personel Alınacak

Eylül ayının yeni haftasında İŞKUR üzerinden yeni ilanlar da yayınlanmakta olup bu ilanların birçoğu kamu kurum ve kurumlarının personel alımlarına yöneliktir. Özellikle 2019’un da sonuna yaklaşırken kamu kurum ve kuruluşlarına yapılacak olan personel alımları da devam etmektedir. En az ilköğretim mezunu kamu personeli alımı yapacak olan 5 kamu kurumu, kadrolar ve ilanlara ilişkin detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Kadrolar ve Başvuru Şartları

Toplamda 61 kamu personeli alımı yapacak olan kurumlar, İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü 38 Hastane Hizmetlisi, Temizlik Görevlisi alımı, Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı 13 güvenlik görevlisi, boyacı ve ahşap ve mobilya ustası alımı, Beyşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü 1 aşçı, Deniz Basımevi Müdürlüğü 4 matbaa işçisi, Konya Teknik Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı 6 temizlik görevlisi alımı yapacaktır.

İlgili kadrolara başvuru şartları Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından yoksun olmamak, güvenlik ve arşiv soruşturması temiz çıkmak ve erkekler için askerlik ile ilgisi bulunmamak. Bunların yanı sıra adaylardan istenen en az öğrenim seviyesinde mezun olmak, ilana göre ilgili belge ya da sertifikaya sahip olmak, istenilen yaş aralığında olmak, ilana göre adaylardan istenilen deneyim süresine sahip olmak ve ilanın yayınlandığı ilde ikamet ediyor olma şartları aranabilmektedir.

Başvuru Şekli

İlgili kadrolara başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresinden aşağıda yer alan tabloda ilanlarda yer alan ilan numarasını aratarak yapılmaktadır. İlgili tablo ve detaylar ise şu şekildedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE