İzmir İzenerji 57 Büro, Danışma ve Birçok Pozisyonda Personel Alıyor!

İzmir İzenerji firması farklı kadrolarda çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu.Alımların İŞKUR üzerinden olacağı açıklandı.Kadro dağılımı ve başvuru koşulları haberde.

İzmir İzenerji 57 Büro, Danışma ve Birçok Pozisyonda Personel Alıyor!

İmzirİzenerji tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda farklı kadrolarda olmak üzere toplamda 57 personel alımı yapılacak olup adayların istihdam edileceği kadrolar ve başvuru şartlarına ilişkin detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Kadrolar ve Başvuru Şartları

Genel olarak adaylardan, askerlikle ilgisi olmamak, sağlık sorunu bulunmamak, en az lise tercihen üniversite mezunu olmak, adli sicil kaydı olmamak gibi şartlar aranır. Kadrosuna göre özel şartlar ise şöyledir.

7 büro personeli kadrosu için şartlar en az lise tercihen üniversite mezunu olmak, bilgisayar ve ofis malzemesi kullanabilmektedir.

6 çağrı operatörü kadrosu en az lise tercihen üniversite mezunu olmak, bilgisayar ve ofis malzemesi kullanmak ve akıcı bir şekilde konuşmak şeklindedir.

4 dağıtım personeli en az lise tercihen üniversite mezunu olmak, adli sicil kaydı olmamak şartlarıdır.

2 danışma personeli en az lise tercihen üniversite mezunu olmak, diksiyonu iyi olmak ve güler yüzlü olmak şeklindedir.

2 endüstri bitkileri yetiştirme teknikeri üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmak şeklindedir.

2 sekreter için kadın olmak, en az lise mezunu olmak, diksiyonu düzgün olmak şartları aranmaktadır.

2 sosyolog için tercihen kadın olmak, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak şartları,

5 şoför en az lise tercihen üniversite mezunu olmak, B sınıfı ehliyet, psiko teknik belgesine sahip olmak,

10 temizlik personeli en az ilkokul mezunu olmak,

2 tır şoförü en az ortaokul mezunu olmak, gerekli ehliyet ve belgelere sahip olmak,

5 beden işçisi için en az ilkokul mezunu olmak, 2 bekoloder operatörü için en az ilkokul mezunu olmak ve gerekli belgelere sahip olmak, 10 biyosidal ürün uygulayıcı için ise en az ilkokul mezunu olma şartlarının sağlanması gerekmektedir.

Başvuru Şekli

İlgili kadrolara başvurular www.izenerji.com.tr adresinden CV yüklenmesi ile gerçekleştirilecektir. Başvurular ise 27 Mayıs 2020 tarihi itibari ile 29 Mayıs 2020 tarihine kadar yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 22:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ebru
Ebru - 2 yıl Önce

Merhabalar bende cv bankasından başvuru yaptım lise mezunuyum ya sekreter ya büro memuru ya da danışma memuru olarak alın beni İZMEB DEN aldığım bilgisayar ofis programı kullanıyorum klavye kullanımım hızlı insan ilişkilerim kuvvetli cv bakıp dönüş yaparsanız sevinirim saygılar.

Süleyman
Süleyman - 2 yıl Önce

Benim iş ve meslek danışmanlığı,silahlı güvenlik,sınıf öğretmenliği be bilgisayar işletmenlik sertifikalarım var.ayrıca formasyonum da vardır.iş vermesek danışmanlığı sertifikamı Sakarya Üniversitesi'nden aldım.3 yazılı sınavı kamera kayıtları altında 100 üzerinden en az 70 alarak geçtim.ayrıca sunum,işveren ve danışan görüşmelerini görüntü ve ses kaydı alınarak aynı şekilde 70 üstü alarak geçtim.beni danışman olarak almanızı istiyorum