İŞKUR Vasıflı Vasıfsız 55 Bin Personel Alımı İlanı Yayınladı

Yaptığı projeler ve programlarla işsizlere iş, gelir kapısı olan İŞKUR yeni ilan yayınladı. İŞKUR'un yayınladığı yeni ilanla birlikte vasıflı ya da vasıfsız personel alımı yapılacak. Başvuru şartları ve şekli haberimizde…

İŞKUR Vasıflı Vasıfsız 55 Bin Personel Alımı İlanı Yayınladı

İŞKUR 55.429 İş İlanı Yayınladı

İŞKUR tarafından verilen ilanlar her geçen gün sayısını arttırmaya devam ediyor. Ülkenin dört bir yanından verilen ilanlara işsiz olan vatandaşlar bakıyor. Eğer baktıkları ilanlarda şartları sağlıyorlarsa online olarak başvuru yapabiliyorlar. Başvurusu kabul edilen adaylar da çalışmaya başlayarak işsizler listesinden adını sildiriyorlar. İŞKUR bugün itibariyle yayınladığı iş ilanı sayısını 55 bine yükseltti. 55 bin başvurulmayı bekleyen iş ilanına siz de başvurabilirsiniz.

İŞKUR Vasıflı Vasıfsız Personel Alımında Belirlenen Kadrolar

İŞKUR'a gönderilen iş ilanlarına baktığımızda pek çok kadronun boş ve başvurulmak üzere olduğunu görüyoruz. Başvurabileceğiniz kadrolar arasında; işçi, inşaat işçisi, temizlik personeli ve bekçi gibi kadrolar bulunuyor. Bugün itibariyle 8998 vasıflı ve vasıfsız işçi alım ilanı İŞKUR'un resmi web sayfasında yer alıyor. Bekçilik başvuruda bulunmak isteyenlere özel 41 ilan var. İnşaat işçiliğine başvuruda bulunmak isterseniz açık ilan sayısı 171 ve tam 203 tane temizlik personeli alımı bulunuyor. Her ilanın kendisin özel şartı var. Bu yüzden hangi ilana başvurmak isterseniz o ilanın şartlarına göz atmanız lazım.

İŞKUR Vasıflı Vasıfsız Personel Alımına Başvuru Nasıl Yapılır?

İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlara başvurmak için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. İŞKUR resmi web sayfasına girin.

  2. Ücretsiz olarak bir iş arayan kaydı oluşturun.

  3. İş İlanları bölümüne girin.

  4. Kendinize uygun ve başvurmak istediğiniz iş için aramaları yaparak şartları okuyup başvurun.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 23:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bülent  Akbay
Bülent Akbay - 2 yıl Önce

Aydın Söke

Canan Yıldız
Canan Yıldız - 2 yıl Önce

Sakarya Hendekte çağla çikolata da paketleme de çalışmak için gerekenin yapılmasını istiyorum..