İŞKUR Üzerinden 755 Çağrı Merkezi Operatörü Alınıyor!

Haziran ayının son günlerinde İŞKUR üzerinden Çağrı merkezi operatörü alımı yapılacaktır. Toplamda 755 personel alımı yapılıyor. Alımlarla ilgili detaylar haberde.

İŞKUR Üzerinden 755 Çağrı Merkezi Operatörü Alınıyor!

Haziran ayının da sonuna yaklaştığımız günlerde İŞKUR üzerinden her gün onlarca ilan yayınlanmakta olup farklı iş kollarına ve farklı kurumlara ait olan alımlardan biri de yine İŞKUR üzerinden özel sektör kurumlarında yayınlanan çağrı merkezi müşteri temsilciliği mesleğine yöneliktir. Son zamanlarda en çok tercih edilen meslek gruplarından biri olan çağrı merkezi operatörlüğü için yayınlanan bu ilanlarda yer alan başvuru şartları başta olmak üzere alımlara ilişkin detaylar ise haberimizin devamında yer almaktadır.

Başvuru Şartları

Özel sektör kurumları tarafında Türkiye’nin birçok ilinde yayınlanan ilanlar kapsamında toplamda 755 çağrı merkezi operatörü alımı gerçekleştirilecek olup adayların sağlaması gereken birtakım başvuru şartları da bulunmaktadır. Bu noktada sağlanması gereken genel başvuru şartları arasında Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından yoksun olmamak, medeni hakları kullanma yoksunluğu bulunmamak, emekli olmamak, İŞKUR’a kayıtlı olmak şartlarını sağlaması istenmektedir. Bunun yanı sıra adayların ilgili yaş aralığında olmak, ilgili il ya da ilçede ikamet ediyor olmak, istenilen öğrenim derecesine sahip olmak başvuru şartlarını sağlaması istenmektedir.

Başvuru Şekli

İlgili ilanlara başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR üzerinden online olarak başvurularını gerçekleştirmesi mümkün olmakla birlikte https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=10436 adresinden illere göre ya da eğitim düzeyine göre arama yapması, ilana gelerek online başvuruda bulunması gerekir. Ayrıca ilanlarda yer alan özel ilan şartları da tıkladıktan sonra görülebilmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nazi Tuncel
Nazi Tuncel - 3 yıl Önce

Benden başvuru formu doldurup başvuru yapma istemiyorum

Kemal kaya
Kemal kaya - 3 yıl Önce

Aklı olan biraz daha bekler farklı bir ise girer aman böyle bir hata yapmayın mecbur ve işe ihtiyac sahibi değilseniz yani kesinlikle tavsiye etmem