İŞKUR TYP Personel Alım İlanı Geldi! Çevre Temizliği Kapsamında Alım Başladı!

İŞKUR aracılığı ile Toplum Yararına Programı adı kapsamında personel alımı başvuru süreci başladı. İlk ilan geldi ve detayları haberimizde paylaşıyoruz.

İŞKUR TYP Personel Alım İlanı Geldi! Çevre Temizliği Kapsamında Alım Başladı!

Türkiuye İş Kurumu her zaman olduğu gibi istihdam yapmaya devam ediyor. Kamu sektörü ve Özel sektör kapsamında işçi ve personel alımları devam ediyor. Her gün yeni ilanlar yayımlanıyor ve adayların başvuru yapabilmeleri için bazı belirtilen nitelikleri taşımaları şarttır.

Bu kapsamda İŞKUR TYP kapsamında ilk ilan geldi. Yayımlanan ilana göre BURDUR İl Özel İdaresibe çevre temizliği kapsamında personel alımı yapılacak. Burdur İl özel idaresine toplamda 5 kişilik katılımcı sayısı ile alım yapılacak.

İLANIN DETAYLARI NEDİR?

İŞKUR aracılığı ile 284108 numaralı TYP numarası ile yayımlanmış olan ilana göre Burdur Merkez'de bulunan İl Özel İdaresine Temizlik personeli alınacak. Katılımcılar için başlangıç tarihi 16 Eylül 2019 olarak belirlendi ve çalışma süresi 105 gün yani 31 Aralık 2019 tarihi olarak belirtildi. 

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Toplum Yararına Programı adı altında yayımlanmış olan ilana göre adayların Brudur İl Özel idaresine başvuru yapabilmeleri için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, İŞKUR kayıtlı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, 45 yaşından büyük olmamak, En az okuryazar olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sğalık sorunu olmamak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURU TARİHLERİ:

Başvuru tarihleri İŞKUR aracılığı ile duyuruldu. Bu kapsamda Burdur İl Özel İdaresine başvuru yapacak adaylar 10 Eylül 2019 tarihi itibari ile başvurularına başlayabilecek ve en geç 14 Eylül 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx adresi üzerinden yapılacaktır. İlgili açılacak sayfa da ARA butonuna tıklandığnda söz konusı ilan ve başvuru ekranı açılmaktadır.

İŞKUR İLANLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 11:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gürcan
Gürcan - 2 yıl Önce

Ben işitme engellisiyim okul gibi temizlik iş arıyorum ısparta oturuyorum çalışmam lazım yardim ci olursanız sevinirim