İŞKUR Kamu Grubu 22 Nisan Personel Alım İlanları : EGM, MEB, SYDV ve Üniversite

İŞKUR haftanın yeni ilanlarını yayımladı. 22 Nisan 2019 tarihli ilanlara göre kamuya farklı kurumlar tarafından memur personel alımları yapılacak. İşte yayımlanan ilanlar.

İŞKUR Kamu Grubu 22 Nisan Personel Alım İlanları : EGM, MEB, SYDV ve Üniversite

Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) günün yeni personel alımı ilanlarını yayımladı. Yayımlanmış olan ilanlara göre farklı kurum veya kuruluşlara memur personel alımı yapılacak. Bu bağlamda Normal Statüde, Eski Hükümlü veya TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) statülerinde alımlar yapılacak.

İşin Olsa ekibi olarak hazırladığımız bu haberimizde sizlere kamuya personel alımları yapacak kurumlar hakkında bilgi verecek ve İŞKUR üzerinden nasıl başvuru yapacağınızı paylaşacağız.

HAFTANIN YENİ İLANLARI YAYIMLANDI!

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlara göre, EGM'ye bağlı olan, Bitlis Emniyet Müdürlüğü 1 Beden İşçisi ( Genel ), Emniyet Müdürlüğü 2. Kademe Amirliği 1 Büro İşçisi, Samsun İl Emniyet Müdürlüğü 1 Büro İşçisi alımı yapacak.

SYDV olarak, Samsun Salıpazarı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 1 Destek Personeli ( Yardımcı Personel ) alacağını belirtti.

MEB kapsamında, Sarıyahşi Öğretmenevi ve Aso Müdürlüğü 1 temizlik Görevlisi alacağını duyurdu.

Erzincan Üniversitesi İdari ve mali İşler Dairesi Başkanlığı ise 1 Yolcu Taşıma Şoförü ve 1 Beko Loder ( Kazıcı - Yükleyici ) Operatörü alımı yapacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİYOR?

İş Kurumu üzerinde yeni yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adaylar öncelikle belirtilen şartları taşımak zorundadırlar. Bu yönde adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni Haklarını Kullanma Ehliyetine Sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile bağlantısı bulunmamak, En Az Okur Yazar, İlköğretim veya lise mezunu olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek ve herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartları aranır ve bunlar dışında alım yapılacak pozisyona göre adayların bu yönde belgeleri olmaları gereklidir.

İŞKUR BAŞVURULARI:

22 Nisan 2019 tarihi itibari ile yayımlanmış olan ilanlara göre adaylar başvurularını en geç 26 Nisan 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu yönde başvurular, https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden yapılacaktır. İlgili adrese girdikten sonra adaylar başvurularını elektronik ortamda ilan numarası veya kurum adı ile yapabilirler. İlan numarası ile alım yapacak adaylar için aşağıda ilan numaralarını sizlerle paylaşıyor olacağız.

Samsun Salıpazarı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı: 00004942380

Sarıyahşi Öğretmenevi ve Aso Müdürlüğü: 00004943717

Erzincan Üniversitesi İdari ve mali İşler Dairesi Başkanlığı: 00004943644 , 00004943656

Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü: 00004941844

Emniyet Müdürlüğü 2. Kademe Amirliği : 00004942785

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü: 00004942980

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 04:23
YORUM EKLE