İŞKUR ile Lise Mezunu 354 Büro ve Danışma Memuru Alımı Yapılacak

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanan ilanlara göre lise mezunu adaylar içerisinden büro memuru ve danışma memuru alınacak. İşte ilanlar.

İŞKUR ile Lise Mezunu 354 Büro ve Danışma Memuru Alımı Yapılacak

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yeni memur alımı ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre 354 kişilik boş kadro ile memur personel alımı yapılacak. İlanlara başvuru süreci başlamış olup en az lise mezunu olan adaylar içerisinden alım yapılacaktır. İşin Olsa ekibi olarak hazırladığımız bu haberimizde sizlere ilanlar hakkında detayları aktaracağız.

Büro Memuru ve Danışma memuru alımı yapacak şirketler genellikle danışmanlık şirketleri turizm şirketleri, bankalar, belediye şirketleri ve farklı şirketler alım yapacak.

ALIM YAPILACAK KADRO SAYISI:

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilanlara göre Danışma Memuru ve Büro Memuru alımı yapılacak. Yayımlanan İŞKUR İş İlanları için kadrolar şöyledir.

  • Büro Memuru (Dış Ticaret) 2
  • Büro Memuru (Genel) 289
  • Büro Memuru (İdari İşler) 3
  • Danışma Memuru 60

Bu kapsamda toplamda 354 memur alımı yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Alım yapılacak Büro Memuru ve Danışma memuru adayları için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, 35 yaşından büyük olmamak, Görevini yerine getirmesine engel herhangi bir sağlık problemi olmamak, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek gelişime ve öğrenmeye açık diksiyonu düzgün güler yüzlü prezentabıl enerjik olmak, en az lise ve en fazla lisans mezunu olmak, Office Programlarına hakim olmak gibi şartlar aranacak.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış ilanlar için başvurular başlamıştır. Adaylar başvurularını sadece İŞKUR aracılığı ile yapılacak. Bu yönde " esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx " adresine giriş yaparak " MESLEK " yazan kısma Büro memuru veya Danışma Memuru yazarak ilgili ilanlara ulaşabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2020, 22:36
YORUM EKLE