İŞKUR Aracılığı İle 150 büro memuru işçi alınacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından 150 kişi işe alınacak. En Az ilköğretim mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. İşte şartlar

İŞKUR Aracılığı İle 150 büro memuru işçi alınacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi internet sitesinden yayınlanan açıklamada 150 kadar büro memurunun işe alınacak olduğunu açıkladı.

150 büro memuru işçi alımı için il olarak İstanbul'da Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) büro memuru alımı yapacak olduklarını ve diğer illerde bu iş ilanının geçerli olmayacak olduğu resmi olarak açıklandı.

Büro memuru için gerekli şartlar hakkında açıklama yapan İŞKUR İstanbul'da ikamet eden kişilerin başvurusunu kabul edecek oldukları, diğer şehirlerde yaşayanların ise başvurularının büro memurluğu iş başvurusunun kabul edilmeyecek olduğunu açıkladı.

İŞKUR 150 büro memuru iş ilanının tüm başvuru gereksinim ve şartlarının resmi kendi internet sitesinde yazıldığını ve başvuruların 13 Mayıs 2019 tarihi itibari ile kabul edilmeye başlanacak olduğunu açıkladı.

Başvuru yapacak olan adayların İŞKUR şube müdürlüklerine giderek resmi başvuru yapabilecek oldukları açıklandı.

İŞKUR tarafından sağlanan güncel iş ilanları için İŞKUR resmi internet sitesini sık sık kontrol edebilir ve iş ilanları için en yakın şubeden size uygun pozisyonlara başvurabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 20:13

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE