Çevre Temizliği Kapsamında Yeni TYP Personel Alım İlanı Yayımlandı!

İŞKUR aracılığı ile yeni Toplum Yararına programı adında personel alımı ilanları yayımlandı. Alım yapılacak il ve şartlar haberimizde yer almaktadır.

Çevre Temizliği Kapsamında Yeni TYP Personel Alım İlanı Yayımlandı!

İŞKUR aracılığı ile yeni ilanlar yayımlandı. 13 Eylül 2019 tarihi itibari ile gelmiş olan ilanlara göre Toplum yararına Programı adı altında iki şehir için personel alımı ilanı yayımladı.Yayımlanan TYP perosnel alımları için başvuru süreci başladı ve adaylar başvurularını son başvuru tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

2 ŞEHİR İÇİN PERSONEL ALIMI YAPILACAK!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış ilanlara göre Çevre Temizliği kapsamında İzmir ve Burdur ilinde personel alımı yapılacak. Söz konusu olan TYP personel kapsamında alımlar Burdur Merkez İl Özel İdaresine yapılacak. izmir ili için ise İzmir Sağlık Müdürlüğüne alım yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

TYP kapsamında personel alımları için adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İŞKUR kaydı bulunmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Görevini yerine getirmesine engel olaiblecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, 45 yaşından büyük olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan Toplum yararına programı adı altında personel alımlar için başvuru süreci başlamıştır. İzmir için başvurular en geç 17 Eylül 2019 tarhine kadar alınacak. Burdur ili için ise, 14 Eylül 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. İlanlar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx adresi üzerinden yapılması gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 22:39
YORUM EKLE