Batman Belediyesi İlkokul Mezunu 120 İşçi Personel Alımı Yapıyor!

Batman Belediyesi bünyesinde bulunan personel ihtiyacını karşılamak üzere 120 kişilik boş kadro ile işçi alacağını duyurdu. Bu yönde başvuru şartları ve başvuru bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Batman Belediyesi İlkokul Mezunu 120 İşçi Personel Alımı Yapıyor!

Batman Belediyesi bugün yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre Batman Belediyesi toplamda 120 kişilik boşluk ile işçi alacağını belirtti. Bu kapsamda İŞKUR üzerinde Kurum Dışı Kamu İşçi alımları sekmesinde yayımlanan ilanın detaylarını İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

İLANIN DETAYLARI:

Batman Belediyesi personel A.Ş bünyesinde, Batman Belediyesine bağlı Temizlik işleri müdürlüğünde çalıştırılmak üzere 120 adet personele ihtiyaç olduğu açıklandı. Bu bağlamda 120 beden İşçisi alımı yapılacak. Adayların Deneme süresi 2 ay olarak belirtilmiştir. Adayların çalışma süresi belirsiz ve çalışma saatleri 08:00 ile 17:00 arasındadır.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Batman Belediyesi işçi alımı ilanına başvuru yapacak adayların taşımaları gereken şartlar, En az ilkokul mezunu olmak, Son 6 ay batman ili merkezde ikamet ediyor olmak, 21 yaşınıdan büyük ve 35 yaşını doldurmamıl olmak ( 36 yaşından gün almamış olmak ), Askerliğini bitirmiş olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR:

Söz konusu ilan 22 Nisan 2019 tarihinde yayımlanmış olup adaylar başvurularını en geç 26 Nisan 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular, Akyürek Mah. Petrol İş Cad. Sanayi ve Ticaret Odası Sitesi no:11 adresine şahsen yapılacaktır.

BAŞVURU SIRASINDA İSTENEN BELGELER:

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını, Kimlik Fotokopisi, İş Kur İş Arayan Belgesi, Başvuru Dilekçesi, İkametgah belgesi ve adres bilgisi raporu belgesi, Diploma belgesi, Sabıka kaydı belgesi, Askerlik terhis belgesi ile başvuru yapılacaktır. Belgelerini eksik getiren veya başvuru şartlarını taşımayan adayların dosyaları kabul edilmeyecektir.

Mülakat Yapılacak!

Adaylara 29 Nisan 2019 tarihinde saat 10:00 mülakat yapılacak olup Mülakatta başarılı olan adaylar noter huzurunda kura ile belirlenecek.

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 4 yıl Önce

Başvuru dilekcesini nerden temin edebileceğimizi yazmamışsınız.

turan akdaş
turan akdaş - 4 yıl Önce

silindir operatoruym g sınıf ve e sınıf belgelerim var iş arıyorum.teşkler

yusuf
yusuf - 4 yıl Önce

başvuru dilekçesi nereden temin edilir

Ersin
Ersin - 4 yıl Önce

Mulakat nasil olacak yazili mi uygulama mi

Adnan
Adnan - 4 yıl Önce

Başvuru dilekçesi başvurulan kurumdan alinacak .Genelde bu şekilde oluyor

Serkan
Serkan - 4 yıl Önce

Belediye temizlik bölümünden alınacak.

....
.... - 4 yıl Önce

Batman merkeze bağlı köylerden başvuramayacaklar mı??

Salih
Salih - 4 yıl Önce

Personel alımı iptalmi olmuş ??