1180 Büro Memuru Personel İlanı İçin Başvurular Alınıyor!

İŞKUR tarafından yayımlanan ilanlarla, çok sayıda işletmeye farklı şehirlerden olmak üzere toplamda 1180 büro memuru personel alımı gerçekleştirilecektir.

1180 Büro Memuru Personel İlanı İçin Başvurular Alınıyor!

İŞKUR üzerinden yayımlanan 1180 kişilik büro memuru personel alım ilanı için başvurular alınmaya başladı. Türkiye’ nin farklı şehirlerine farklı işletmeler için yapılacak bu çok sayıdaki büro memuru alımı için, adayların İŞKUR üyelikleri bulunması gerekmektedir. İŞKUR üzerinden alınacak başvurularda adayın iş arayan durumunun da aktif olması zorunludur. Aksi halde ilanlara başvuru yapılamayacaktır.

ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

T.C vatandaşı olmak, askerlik hizmetini yapmış olmak, bazı ilanlar için ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanmak, bilgisayar ve MS-Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak, düzenli çalışmayı benimsemiş olmak, mesai saatlerine özen gösterecek olmak, sağlık problemi bulunmamak, takım çalışmasına yatkın olmak, dış görünüşüne özen göstermek, iletişim becerisi gelişmiş olmak ve temsil yeteneği bulunmak, ofis içerisinde amirinden gelen görevleri zamanında yerine getirebilecek olmak, kendini geliştirmeye açık olmak, masabaşı çalışmaya engeli bulunmamak, dosya ve dosyalama işlemlerini düzenli şekilde yapabilecek olmak şeklinde özetlenmektedir. Ayrıca kişilerin yoğun çalışma temposuna da ayak uydurabilmeleri istenecektir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Bu ilanlara başvurular İŞKUR üzerinden alınmaktadır. Başvuru yapmak isteyen ziyaretçilerimiz, İŞKUR açık iş ilanları sayfasını ziyaret ederek, açılacak olan ekrandan meslek ile arama bölümü aracılığıyla tüm ilanları görüntüleyebilirler. Burada üye girişi yapıldıktan sonra ilanlara başvuru yapmak mümkün olmaktadır. Hak kayıpları ve mağduriyet yaşanmaması adına İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinde görevli iş ve meslek danışmanları aracılığıyla başvurularınızı yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 12:25
YORUM EKLE