Uludağ Üniversitesi 47 İşçi ve Memur Alımı Yapıyor! En Az İlköğretim Mezunu

Yayımlanmış olan ilana göre en az İlköğretim Mezunu İşçi alımı ve Memur alımı yapılacak. İlgili ilan İŞKUR üzerinde yayımlandı. Başvuru şartlarına ve başvuru bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Uludağ Üniversitesi 47 İşçi ve Memur Alımı Yapıyor! En Az İlköğretim Mezunu

Uludağ Üniversitesi Türkiye İŞ Kurumu aracılığı ile işçi memur alımı yapacak. İŞKUR üzerinde yayımlanan ilana göre alımlar engelli ve terörle mücadelede yaralanan ve eski hükümlü olan adaylar için geçerlidir. Adayların bu ilanlara başuru yapabilmeleri için öncelikle belirtilen nitelikleri taşımaları gerekmektedir. Ayrıca alımlar, İlköğretim, Lise, Ön Lisans mezunu olan adaylar için geçerlidir.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACAK?

Uludağ Üniversitesi bünyesindeki eksikliği tamamlamak için Engelli, Eski hükümlü ve Terörle Mücadelede yaralanan adaylar alacak. Toplamda alım pozisyonu 47 kişiliktir.

Engelli Statüsünde, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu 1 Metal İşleri Teknisyeni, 1 ısıtma ve Sıhhi Tesisatçı, 1 Elektrik Teknisyeni, Ön Lisans mezunu 5 Büro Memuru, ve İlköğretim Mezunu 10 Temizlik işçisi alımı yapılacak.

Terörle Mücadelede yaralanan ve Eski Hükümlü Statüsünde ise, Ön Lisans Mezunu 5 Büro Memuru ( Genel ) ve İlköğretim Mezunu 24 Temizlik İşçisi alımı olmak üzere toplamda 47 işçi alımı ve memur alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Uludağ Üniversitesi alımını yapacağı pozisyoon için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, En Az İlköğretim Mezunu olmak, Lise veya Ön Lisans mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Bursa ve İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Kamu Kurum ve Kuruluşların İlgili Disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslrkten ihraş edilmemiş olmak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 14 Aralık 2018 tarihi itibari ile başlayabilirler. Adaylara başvuru için en fazla 5 gün verilmiş olup, adaylar başvurularını en geç 18 Aralık 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular İŞKUR il Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr adresi üzerinden yapmaları gerekmektedir. 

Elektronik ortamda başvuru yapacak adaylar başvurularını https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine girerek İşyeri Ünvanı kısmına ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİDÖNER SERMAYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ  şeklinde arama yaparak ilgili ilanlara ulaşabilirler. 

Başvuru Adresi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2018, 15:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
halil
halil - 2 yıl Önce

iş arıyorum 6 aydır boşum bu şuruyeliler yüzünden iş bulamıyorum

Mashar
Mashar - 2 yıl Önce

2 aydır bulunamıyor iş arıyorum