TÜVASAŞ Daimi İşçi Alımı Yapıyor! Lise Mezunu

TÜVASAŞ ( Türkiye Vagon Sanayii ) bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için işçi personel alımı yapacağını belirtti. Yayımlanan ilana göre en az lise mezunu alım yapılacak. İşte detaylar.

TÜVASAŞ Daimi İşçi Alımı Yapıyor! Lise Mezunu

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 17 Mayıs 2018 tarihli yayımlanmış olan ilana göre TÜVASAŞ ( Türkiye Vagon Sanayii ) bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı 1 kişilik boş kadro ile Eski hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak şekilde yaralanan daimi işçi alımı gerçekleştirecek. 

Buna göre Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğü Ortaöğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olmuş olan 1 Elektrik Teknisyeni alacak. İlan Devlet Personel Başkanlığı tarafında duyurulmuş olup başvuru işlemleri ve alım işlemleri Türkiye İş Kurumu tarafından yapılacaktır. İlgili ilan için başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını en geç 10 gün içerisinde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre adaylar başvurularını en geç 31 Mayıs 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Başvurular, İş Kurumu İl Şube Müdürlükleri veya Hizmet merkezleri veya www.iskur.gov.tr adresi üzerinden yapılacaktır. Ayrıca ilgili bölümler Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Şube Müdürlüğünün ilanında duyurulacaktır.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2018, 22:02

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cuma
Cuma - 1 yıl Önce

Başvuru nerde yapılıyor