Türkiye Vagon Sanayii ( TÜVASAŞ ) 26 Sürekli İşçi Alacağını İlan Etti

Türkiye Vagon Sanayii ( TÜVASAŞ ) yeni bir ilan yayımladı. Ortaöğretim mezunları içinden 26 sürekli işçi alımı yapılacak. Başvurular ne zaman başlayacak?

Türkiye Vagon Sanayii ( TÜVASAŞ ) 26 Sürekli İşçi Alacağını İlan Etti

Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinde 16 Temmuz 2019 tarihi itibari ile yayımlanmış olan ilana göre TÜVASAŞ bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için işçi alımı yapacağını belirtti. Yayımlanan ilana göre Türkiye Vagon Sanayii İşçi statüsünde 26 kişilik boş kadro ile sürekli işçi alacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

TÜVASAŞ başvuru şartları henüz duyurulmadı. Ancak aranması muhtemel niteliklerşöyledir, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Ortaöğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak gibi nitelikler aranacak.

NE ZAMAN BAŞVURU YAPILACAK?

Söz konusu ilan DPB'de yayımlandı ve verilen bilgiye göre ilan Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanacak ve adaylara başvuru için 5 günlük süre verilecektir. Başvurular İŞKUR aracılığı ile elektronik ortamda veya Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünün ilanında duyurulacaktır. İlan İŞKUR üzerinde yayımlandıktan sonra ve başvuru süreci başladığında İşin Olsa ekibi olarak sizlere bilgi vereceğiz.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2019, 14:45

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamu yönetimi mezunuyum
Kamu yönetimi mezunuyum - 1 yıl Önce

Kamu yönetimi mezunuyum

Kamu yönetimi mezunuyum
Kamu yönetimi mezunuyum - 1 yıl Önce

Kamu yönetimi mezunuyum kamu yönetimi mezunlarına kadro açılmasını istiyoruz sesimizi duyun artık lütfen destek verin arkadaşlar kamu yönetimi mezunlarına ağırlık verilmelidir