TCDD KPSS'siz 356 İşçi Alımı Yapacak! İŞKUR Üzerinden Alım Yapılacak

Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü ( TCDD ) bünyesine farklı pozisyonlarda işçi personel alımı yapacağını belirtti. Başvuru hakkında duyuru yayımlandı ve sizlerle ilgili bilgileri paylaşıyoruz.

TCDD KPSS'siz 356 İşçi Alımı Yapacak! İŞKUR Üzerinden Alım Yapılacak

Geçtiğimiz günlerde Devlet personel Başkanlığı tarafından yapılan duyuruya göre Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü bünyesindeki işçi personel eksikliğini gidermek için farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını ilan etti. ilgili ilan sadece duyuru olarak yayımlanmış olup önümüzdeki aylarda Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) tarafından resmi olarak yayımlanarak başvurular başlayacak ve adaylar başvuru şartlarını taşımaları doğrultusunda başvuru yapabileceklerdir.

HANGİ POZİSYONLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

TCDD ( Devlet Demiryolları ) bünyesindeki işçi personel eksikliğini gidermek için toplamda 356 işçi alacak. Alımlar farklı kadrolara yapılacak olup, 86 Tren Teşkil İşçisi, 42 Demiryolu Yol Yapım, Bakım ve Onarım Makinası Operatörü alacak. 188 Demiryolu hattı Bakım Onarımcısı ve 40 Liman Vinç Operatörü ( RTG CE SSG ) olmak üzere 356 sürekli işçi alımı yapılacak.

İLAN HAKKINDA DETAYLAR:

Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü ( TCDD ) ilgili duyuruyu yapmış olup başvuru işlemleri henüz başlamamıştır. Başvuru yapacak adayların, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek olmak, 36 yaşından gün almamış olmak, alım yapılacak pozisyona göre belirtilen öğrenim durumu ve bölümden mezun olmaları gerekmektedir. Ayrıca adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmayacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar öncelikle belirtilen şartları yerine getirmek zorunda ve bu bağlamda başvurular ilgili işgücü talebinin 09 Nisan 2019 tarihi itibari ile yayımlanmasının ardından en geç 15 Nisan 2019 tarihine kadar başvuru yapılması gerekmektedir.Başvurular Türkiye İş kurumu resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

İlgili ilan hakkında detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

İlanın İŞKUR üzerinden yayımlandığında ve başvuruların başladığından haberdar olmak için İşin Olsa mobil uygulamasını indirerek telefonunuza anında bildirim alabilirsiniz. İşin Olsa mobil uygulaması için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

İnstagram Hesabımız İçin Buraya Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 17:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rıfat
Rıfat - 2 yıl Önce

Demiryolu bakım onarımı, teşkil işçisi, düz işçi ve makine bölümlerinde çalışacak işçi alımlarında makine, cnc ve bilgisayarlı makine bölümü mezunlarına öncelik verilmelidir.

İsmail avcı
İsmail avcı - 2 yıl Önce

Nasıl baş vurabilirim 05447987825