Tarsus Belediyesi İlkokul Mezunu İşçi Alımları Yapıyor

Tarsus Belediye Başkanlığı tarafından bir ilan yayımlanmıştı ve en az ilkokul mezunu 100 işçi alımının yapılacağı açıklanmıştı. Peki başvuru ve ilan detayları neler? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Tarsus Belediyesi İlkokul Mezunu İşçi Alımları Yapıyor

Tarsus Belediye Başkanlığı tarafından Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile ilan bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda en az ilkokul mezunu 100 geçici işçi alımının yapılacağı açıklandı. Yayımlanan ilana başvurular ise bugün itibari ile başladı. Peki ilanın detaylarında hangi ifadeler bulunuyor? Hangi pozisyonlara işçi alımları yapılacak? Başvuru detayları neler?

İŞTE DETAYLAR

Tarsus Belediye Başkanlığı tarafından Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımlanan ilanda şu kadrolara alımların olacağı açıklandı: Beden işçisi, Elektrik (Genel), Elektrik Ark Kaynakçısı ve Marangoz pozisyonlarına toplamda 100 kişi olmak üzere geçici işçi alımının yapılacağı açıklandı. Başvurular ise bugün itibari ile başlıyor. Başvurunun detaylarında ise şu ifadeler yer aldı: Adaylardan talep edilen genel başvuru şartları kadrolara göre farklılıklar gösterebiliyor. Tarsus Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda 5 farklı pozisyon için alımları olacak olan adayların başvuru şartlarına haiz olmak adına başvuruda bulunacak oldukları ilanın detaylarını incelemeleri gerektiği ifade edildi. Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile Tarsus Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana başvurular 7 Ağustos tarihi itibari ile başlıyor. Adayların 16 Ağustos tarihine kadar başvuruda bulunabilecekleri belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2018, 18:38

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
oktay
oktay - 2 yıl Önce

tarsus fatıh mah sınde oturuyorum bır ıse ıhtıcacım var gaz altı kaynakçisıyım ılk ve orta okul mevzunuyum 0530 914 23 62 tl no oktay candan

Aysenas
Aysenas - 2 yıl Önce

Ben çalışmak istiyorum ilkokul öğrettim