Süleyman Demirel Üniversitesi Okur Yazar Şartı İle 112 İşçi Alımı Yapıyor!

Isparta, Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere okur yazar olmak şartı ile geçici işçi alımı yapıyor.

Süleyman Demirel Üniversitesi Okur Yazar Şartı İle 112 İşçi Alımı Yapıyor!
Üniversitelerin işçi ve personel alım ilanları Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ilan edilen duyuru ile Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi'nin kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 112 geçici işçi alımı yapılacağı belirtilmişti.

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinin Rektörlüğü tarafındna hazırlanan işçi alım ilanı Devlet Personel Başkanlığı tarafından kamuoyuna duyuruldu. Adaylar Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinde istihdam etmek üzere başvuru yapmaya devam ediyor.

Kimler Başvuru Yapabilir

Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyurulan ilan da Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinin geçici işçi alımı yapacağı belirtilmişti. Buna göre Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 112 işçi alımı yapacak.

Müracaat edecek adayların okur - yazar olması yeterlidir. Yani başvuru yapacak olan adayın her hangi bir mezuniyetinin bulunması şartı yoktur. Alınacak olan adaylar Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesinde 90 gün boyunca çalışacak.

Başvurular 1 Mart 2017 tarihine kadar devam etmekte olup 3 Mart 2017 tarihinde kura çekilecek ve adı çıkanlar 3 Nisan 2017 tarihi itibari ile Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi çevresinde bulunan park ve bahçe düzenlemelerinde görev alacaktır. Başvurmak isteyenlerin İŞKUR'a müracaat etmeleri gerekmektedir. Yine İŞKUR'un resmi sitesi olan www.iskur.gov.tr aracılığı ile de adaylar müracaat edebilir.
Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2017, 08:39

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE