Süleyman Demirel Üniversitesi 100 İşçi Personel Alım İlanı Yayımladı!

Süleyman Demirel Üniversitesi yayımladığı ilana göre bünyesindeki eksikliği karşılamak için 100 kişilik boş kadro ile işçi personel alımı gerçekleştiriyor. İşte başvuru şartları ve başvuru bilgileri şöyledir.

Süleyman Demirel Üniversitesi 100 İşçi Personel Alım İlanı Yayımladı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 09 Ağustos 2018 tarihinde yayımlanmış olan ilana göre Süleyman Demirel Üniversitesi Makamın alınan olura istinaden park ve bahçeler şube müdürlüğüne Üniversitenin yeşl alanlarının bakımı ve bu alanlara seralard ayetiştirilen bitkilerin dikilmesi için çalışanların yetersiz olduğu için 100 kişilik boşluk ile işçi personel alımı yapıalcak.

100 İŞÇİ ALINIYOR!

Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak için 90 gün süre ile çalışacak 94 İşçi, 4 Engelli işçi ve 2 Eski Hükümlü ve Terör Mağduru işçi alımı yapılacaktır.

Buna göre adaylar Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesinde geçici olarak 3 aylık bir süre zarfında çalışacak olup, Ekim, Kasım ve Aralık ayları için görev yapacaklardır. Adayların başvuru yapabilmeleri için başvuru süreleri içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerkemektedir.

Buna göre adaylar başvurularını 13 Ağustos 2018 tarihi ile 27 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapacaklardır. İlgili başvurular, Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinden alınacaktır. Bu doğrultuda adaylar 13 Ağustos 2018 tarihinde İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayımlanacak ilanı takip etmeleri gereklidir. Başvuru işlem sonrasında ilgili Mülakat veya Kura çekimi Süleyman Demirel Üniversitesi tarafındna gerçekleştirilecektir. İlgili kura çekimi Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Park ve bvahçeler biriminde noter huzurunda 31 Ağustos 2018 tarihinde saat 09:00 'da yapılacaktır. İlgili ilan hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 18:07
YORUM EKLE