Sağlık Bakanlığı Daimi İşçi Alımı Yapacak

Sağlık Bakanlığı yayımladığı bildiri ile sürekli işçi alımı yapacağını yayınladı. İşte alınacak olan pozisyonlar ve bildiri hakkında detaylı bilgi.

Sağlık Bakanlığı Daimi İşçi Alımı Yapacak
Sağlık Bakanlığı her sene on binlerce personel alımı yapmaya devam ediyor. Kadrolu ve sözleşmeli olarak personel alımı yapmaya devam eden kurum Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından düzenlenen Merkezi Atama ile de binlerce personel alımı gerçekleştirmektedir. Söz konusu bakanlık en çok personel alımı yapan kurumlardan bir tanesi olduğu için adaylar tarafından en çok takip edilenler arasında yer almaktadır. Yeni yayımlanan bildiri ile Sağlık Bakanlığı daimi işçi alımı yapacağı ortaya çıktı.

Kaç Personel Alımı Yapılacak

Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile duyurulan bildiri ile Sağlık Bakanlığının sürekli personel alımı yapacağı öğrenildi. Peki toplamda kaç personel alımı gerçekleştirilecek. Yayımlanan bildiriye göre Sağlık Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 2 işçi alımı gerçekleştirecek.

Söz konusu personeller başvurularını İl Sağlık Müdürlüğü Kreş ve Gündüz Bakım evi için yapılacak. Başvuru yapmak isteyenler ekte yayımlanmış olan müracaat formunu doldurarak başvurularını yapabilir. Alınacak olan personellerden istenen nitelikler, eğitim seviyeleri konusunda da detaylar başvuru formunda yazmaktadır. Sağlık Bakanlığı bünyesine alınacak olan işçilerin asgari ücret maaş ile çalışacağı da öğrenilen konular arasında yer almaktadır.

Müracaat Formu

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE